«Старий Луцьк» обіграв «Кривбас» в першому матчі «бронзової» серії

На старті матчу вистачало помилок. В господарі активним був Нікітін, який влучив здалеку та з-під кільця. Ближче до другої половини десятихвилинки команди «розкочегарилися» – результативність зросла. Два хороших асисти Коцька і чотири очка Бондарука забезпечили 4 очка переваги волинянам 14-18.

Друга чверть ознаменувала рівною боротьбою. Суперники відповідали взаємними результативними діями .Основна боротьба відбувалася у трьохсекундній зоні: Фролов та Швагринський приносили своїй команді набрані очки. Не встигли господарі до мінімального наблизитися у рахунку, як декілька важливих очок своїй команді приніс Юрченко – 38-42.

Третя чверть розпочалася з вдалих дій команди Володимира Журжія. Перевага лучан перевалила за +10. Втім активізувався Найко і приніс 5 очок поспіль криворіжцям. Волиняни знайшли гідну відповідь як у «фарбі», так і здалеку: «базер» Федчука зафіксував остаточний рахунок чверті 57-69.

За чотири хвилини останньої чверті суперники набрали лише… 2 очки. Підопічним Корабльова вдався справжній спурт: після дальнього влучання Водолазького та проходу Фролова різниця у рахунку скоротилася до 6 очок. Володимир Журжій взяв тайм-аут. Господарі наблизилися до мінімуму, проте наша команда втримала перемогу: 76-74 на користь волинян. Завтра команди зіграють ще один матч.