«Старий Луцьк» не зумів вдруге поспіль обіграти «БІПУ»

Рахунок у півфінальній серії став рівним.

Зі стартових хвилин матчу команди почали обмінюватися результативними діями. В одеситів декілька раз поспіль влучав Хейнс. Гравці «Старого Луцька» намагалися не відставати: 5 очок Унгуряна та вдалі дії його одноклубників не дозволили втекти супернику у відрив. Зрештою, чверть завершила за рівного рахунку 16-16.

У другій десятихвилинці в господарів з’явилися проблеми з реалізацією кидків. І якщо у захисті лучани дозволи супернику набрати ті ж 16 очок, то самі протягом чверті збільшили свій доробок лише на 11 очок. На велику перерву суперники пішли за рахунку 27-32.

Чи не ключовою, з огляду на фінальний рахунок матчу, стала третя чверть. За 10 хвилин команда Володимира Журжія здобула всього 5 очок. Здалося, що волиняни ситуативно втратили впевненість у власних силах. У гостей до вдалих дій в атаці Хейнса долучався і його співвітчизник Паттон та досвідчений Загреба. Перед останньою чвертю хлопці Шаламова володіли перевагою у 15 очок – 32-47.

В останній десятихвилинці «Старий Луцьк» увімкнув зонний захист і це принесло проблеми гостям в атаці. При цьому, господарі влучили декілька дальніх кидків: Федчук, Унгурян та Прозапас подарували вболівальникам надію на позитивний результат. Втім, одесити перемогу таки не відпустили – матч завершився за рахунку 57-64. Найрезультативнішим гравцем волинян став Владислав Унгурян (12 очок та 5 підбирань). Серія до трьох перемог продовжиться в Одесі 12 та 13 травня.