«Старий Луцьк» не зумів обіграти «Хімік-2»

Команда Володимира Журжія до останнього боролася проти потужних суперників, але все ж не зуміла завоюватися перемогу.

Господарі розпочали дуже активно і на високих швидкостях. Лучани пропустили декілька швидких атак суперника – тренерський штаб взяв тайм-аут. В «Старого Луцька» гру часто на себе брав Коцько, а в южненців феєрив Козак. Перша чверть закінчилася за рахунку 27-16.

Другу чверть краще розпочали гості. Команда Володимира Журжія скоротила відставання до 6 очок. Тепер настала  черга брати тайм-аут южненців. Звично активним був Унгурян. Гості не завжди реалізовували штрафні кидки. Тим не менш, перед великою перервою волиняни зуміли наблизитися в рахунку, фактично, в притул. 44-40

Після великої перерви гості виглядали непогано, проте у другій половині третьої чверті команда Олександра Пашенка зуміла втекти у відрив. Козак, Ковляр та Клевзунник забезпечили своїй команді декілька важливих влучань. У «Старого Луцька» варто відзначити Сергія Юрченка, який влучав свої кидки та забирав підбирання. Перед останньою чвертю перевагою у рахунку володів «Хімік-2» 66-56.

Незважаючи на травми двох гравців основи, гості боролися до останнього і таки зуміли виграти четверту чверть, однак фінальний рахунок був все ж за господарями 83-78. У складі команди Володимира Журжія «дабл-даблами» відзначилися Юрченко та Унгурян. Завтра команди проведуть ще один поєдинок.