«Старий Луцьк» без проблем здолав дубль «Черкаських Мавп»

«Старий Луцьк» без проблем здолав дубль «Черкаських Мавп»

Команда Володимира Журжія впевнено провела стартовий поєдинок 2021-го року.

Вже на старті поєдинку по 3 очки від Федчука та Унгуряна забезпечили гостям перевагу у рахунку. Лучани лідирували протягом першої чверті. Не змінила ситуацію на майданчику і серія замін: у «Старого Луцька» з’явилася п’ятірка, яка розпочинала гру в запасі, а перевага волинян продовжувала збільшуватися. Впевнено у гру ввійшов Глушко, який відзначився перехопленням та 8 очками. Десятихвилинка закінчилася з рахунком 14-23.

Друга чверть утвердила перевагу нашої команди: лучани змушували суперника часто помилятися та робити невимушені втрати. Як і завжди, здалеку влучав Прозапас, а з середньої дистанції не хибив Тютюнник. Відставання «Черкаських Мавп» перевалило за 20 очок: 25-47 перед великою перервою.

Протягом третьої чверті перевага команди Володимира Журжія досягнула 30 очок. Традиційно впевнено виглядав Унгурян, який декілька раз влучив із середньої дистанції. У трьохсекундній зоні господарювали Швагринський та Юрченко. Молоді черкащани продовжували помилятися. При рахунку 34-77 тренер господарів взяв тайм-аут. Ситуація на майданчику не змінилася. Логічним завершенням подій став «данк» від Унгуряна: 34-81.

Остання десятихвилинка, фактично, перетворилася на формальність. Деморалізовані господарі зуміли заробити всього 7 очок. «Старий Луцьк», який не грав офіційних матчів протягом двох місяців, не збавляв обертів і довів свою перевагу до розгромних 41-104. Підопічні Володимира Журжія мали перевагу за всіма ключовими статистичними показниками. Особливо варто відзначити величезну кількість втрат у черкащан. Протягом гри господарі 29 раз втратили м’яч. Найрезультативнішим гравцем матчу з 22 очками став Владислав Унгурян. Завтра суперники проведуть ще один матч.

Рекомендовано

Догори
Підтримати