Стартував турнір пам’яті Олексія Веремійчика

Стартував турнір пам’яті Олексія Веремійчика

10-го вересня у Луцьку стартував турнір пам’яті Олексія Веремійчика, який проводиться вже другий рік поспіль. Церемонія відкриття та перші матчі відбулися у спортивному комплексі ВНУ ім. Лесі Українки.

У першому матчі зійшлися команда «ВНУ КДЮСШ 1» та БК «РІвне». Луцька команда, яка цьогоріч виступатиме у першій лізі, протистояла рівнянам, що грали в дещо омолодженому складі. Поєдинок пройшов у рівній боротьбі, лідер почергово змінювався. Втім кінцівка матчу була кращою у гостей, які і вирвали позитивний результат з рахунком 95-87. У складі лучан відзначаємо Петра Глушка (21 очко та 5 підбирань) та Максима Дейну (18 очок та 9 підбирань).

Після поєдинку відбулася церемонія відкриття. В ній взяли участь віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Катерина Шкльода, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, Анна та Аліса Веремійчик – дружина та дочка Олексія Веремійчика.

Хорошими словами Олексія Веремійчика згадав нинішній очільник департаменту молоді та спорту Володимир Захожий: «Олексій жив своєю справою, був завжди усміхнений та привітний, підставляв дружнє плече. Щиро дякую кожному з вас, що знайшли можливість приїхати до нас на турнір. Хай переможе сильніший».

Голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Катерина Шкльода згадала про те, як працювала разом з Олексієм Веремійчиком: «Ми хотіли змінювати ставлення людей до чиновників і, думаю, нам це вдалося. Ми дуже багато встигнули і ці справи продовжуються. Я вдячна долі за те, що ця людина була в моєму житті ». Катерина Шкльода висловила сподівання, що турнір продовжуватиме існувати.

Віце-президент «Старого Луцька-Університету» Дмитро Чайковський згадав про те, що Олексій Веремійчик завжди підтримував всі спортивні ініціативи та допомагав у їх втіленні. Дмитро Чайковський запевнив присутніх, що турнір пам’яті Олексія Веремійчика проводитиметься постійно. «Хочу висловити повагу та підтримку Анні та Алісі Веремійчик. «Ви завжди будете потрібні для нас, будемо чекати вас на наших матчах. Обіцяю, що цей турнір буде жити, так само як і пам’ять про Олексія», – заявив Дмитро Чайковський.

Анна Веремійчик висловила захоплення баскетболістами, які незважаючи на всі обставини, професійно займаються улюбленим видом спорту: «Хочу, щоб батьки віддавали дітей у спортивні секції і молодь була здоровою. Дуже дякую вам за цей турнір. Це важко передати словами. Щира подяка Вам всім».

На завершення офіційної церемонії присутні переглянули слайд-шоу про Олексія Веремійчика, Анні та Алісі вручили квіти.

Після цього відбулася гра «СумДу» та БК «Старий Луцьк-Університет». Місцева команда зі старту поєдинку володіла перевагою у рахунку. Федчук і компанія виграли першу та другу чверть. Лише у третій десятихвилинці у волинян виникали ситуативні проблеми.

Тим не менш, в останній десятихвилинці лучани забезпечили собі комфортну перевагу і довели матч до перемоги 75-59. У складі лучан відзначаємо Іллю Зайця (18 очок) та Сергія Юрченка (17 передач та 5 підбирань). Завтра відбудуться наступні матчі турніру.

Рекомендовано

Догори