Стартував «Staryy Lutsk University Camp 2023»

7 червня офіційно стартував «Staryy Lutsk University Camp 2023». У зв’язку з несприятливими погодними умовами захід перенесли з майданчика на вулиці Глушець в Спорткомплекс ВНУ ім. Лесі Українки.

Приємно, що вже в перший день табору зібралося чимало юних баскетболістів. Розпочалося дійство з офіційної церемонії відкриття. Першим слово взяв віцепрезидент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський. «Думаю, що за підсумками цього кемпу ви всі станете сильнішими баскетболістами. Працюйте і ставайте кращими», – звернувся він до присутніх.

Тренер Ян Селіванов побажав учасникам показати максимум своїх можливостей, а також зазначив, що для такий захід – чудова нагода для юних баскетболістів заявити про себе.

Після церемонії Максим Дейна, Віталій Должко та Олександр Прозапас провели для юних спортсменів розминку. Згодом тренери тестували фізичні можливості та технічні навички учасників кемпу.

Організатори зазначили, що за підсумками першої частини кемпу учасник, який пропустить найменше занять, отримає форму «Старого Луцька-Університету». Також для баскетболістів організують турнір, де вони зможуть продемонструвати свою майстерність.

Тренери кемпу: Дмитро Чайковський, Ян Селіванов, Ілля Бедлінський, Олександр Корець, Максим Дейна . Окрім цього, до тренувань будуть доєднуватися і гравці «Старого Луцька-Університету»