Старі знайомі у незвичному місці: анонс матчу проти «Кривбасу»

Старі знайомі у незвичному місці: анонс матчу проти «Кривбасу»

18 жовтня команда Володимира Журжія у Києві зіграє з криворізьким «Кривбасом».

«Старий Луцьк-Університет» і «Кривбас» провели не так і багато очних поєдинків. Втім не варто забувати той факт, що саме підопічні Сергія Корабльова перемогли волинян у «бронзовій» серії Вищої ліги.

Зважаючи на це, додаткової мотивації для нашої команди можна і не шукати. До того ж обидва баскетбольних колективи знаходяться не в найкращій турнірній ситуації, тому кожна перемога є дуже важливою.

«Кривбас» – єдина команда, яка ще не перемагала у цьогорічному чемпіонаті. Втім на це є об’єктивні причини. Варто зважати на те, що Кривий Ріг – прифронтове місто, тож комплектація команди для тренерів та адміністрації клубу стала справжнім викликом. Тим більше, зважаючи на те, що суперники по Суперлізі розпочали її дещо раніше.

Загалом же, більшість гравців «Кривбасу» – це ті виконавці, які грали минулоріч у Вищій лізі. Серед підсилення варто відзначити передусім досвідченого Тіщенка. Зважаючи на наявність ще й Челована і Мельніка, передня лінія команди достатньо кваліфікована. Значну роль у побудовах атак відіграє ветеран Сергєйчик, підсилив команду і екс-представник «Дніпра» та «Маріуполя» Бібіков.

Після стартового «баблу» лучани повернулися додому з низкою пошкоджень і травм. Панфілов, для прикладу, через проблеми із здоров’ям зіграв всього 6 хвилин в останньому матчі. Деякі гравці пропускали тренування, головний тренер Володимир Журжій в інтер’ю згадув про це і акцентував увагу на травмі Алтухова. Втім команда готова давати бій суперникам у двохматчевому баблі.

У складі лучан варто акцентувати увагу на Антона Мусієнка. Новачок команди добре влився у колектив і вже є одним з лідерів волинян. Як свідчення тому – статистичні показники. Зі старту сезону тренери чимало ігрових хвилин дають Прозапаса. І якщо в Олександра «летить» дальній кидок – будь-якому супернику непросто.

 

Що: Суперліга Favbet

Де: Київ, ПС «Венетто»

Коли: 18.10.2023, 15:00

Трансляція: Ютуб, Суспільне Спорт

Рекомендовано

Догори
Підтримати