Спробувати повернути втрачене, Або «ренесанс» Ткаченка: анонс матчу проти «БІПи»

Спробувати повернути втрачене, Або «ренесанс» Ткаченка: анонс матчу проти «БІПи»

Команда Володимира Журжія спробує взяти реванш в одеситів за поразку в домашньому «баблі».

Львівський «бабл» суперники, які зіграють у звітному протистоянні, розпочали вчора. І якщо команда Вадима Пудзирея перемогла господарів, то волиняни поступилися столичному «Будівельнику». Та й загалом команди зараз перебувають в різних частинах турнірної таблиці. Тим не менш, «Старий Луцьк-Університет» може перемагати і цю «БІПу», як робив це колись у Вищій лізі, але для цього треба продемонструвати свою найкращу гру.

В матчі проти «Політехніки-Галичини», який розпочинався для одеситів не так і просто, гості таки зуміли завоювати перемогу. Якщо глянути в протокол, то найрезультативнішим гравцем матчу став Шашков. Втім в цю перемогу неабиякий вклад зробив Ткаченко: досвідчений бігмен вдало нав’язував боротьбу молодшому Тіщенку та заробив низку дуже важливих очок для «БІПИ».

Гру Ткаченка на післяматчевій прес-конференції відзначали журналісти на наставник команди з берегів Чорного моря. Зрештою, у матчі першого кола саме Ткаченко був найрезультативнішим у своїй команді.  На хвилиночку, Євгеній через місяць святкуватиме ювілей: йому виповниться сорок років. Ну хіба ж не «ренесанс» у його виконанні?

Окрім Ткаченка, у складі одеситів вистачає кваліфікованих виконавців – Рябчук, Кадигроб, Конєв, Унгурян . Не дарма команда посідає проміжне друге місце у турнірній таблиці, маючи у своєму пасиві всього одну поразку і дев’ять перемог. При цьому, колектив у Вадима Пудзирея достатньо збалансований, а наставник має досить непогану, як для цього сезону, можливість для ротації.

А що ж Луцьк? Вчора наші хлопці не зуміли створити сенсацію в матчі проти «Будівельника». Звісно, знаючи характер команди, ніхто не грав у півсили, але, вочевидь, всі тверезо оцінювали ситуацію і розуміли, що шансів на успіх не так і багато. Втім їх значно більше в матчі проти «БІПи».

Для початку, варто згадати як у рамках Вищої ліги лучани перемагали одеситів, які мали в своєму складі легіонерів і кваліфікованих українців. Окрім цього, є ще й фактор Ткаченка, про який ми згадували вище. Тут вже завдання для таких «тавгаїв» як Швагринський та Дейна. Зрештою, звітне протистояння – чудова нагода доводити свою «профпридатність» для новачків Алтухова та Горковенка, а також – для екс-гравця «БІПи» Панфілова.

Серед важливих аспектів: Володимир Журжій зможе розраховувати на Євгена Коровякова, який саме в луцькому матчі проти «БІПи» отримав травму і не зміг допомогти своїй команді зачепитися за позитивний результат.  У волинян є чудова нагода зробити святковий подарунок своїм вболівальникам з нагоди Дня святого Миколая, який, до слова, є покровителем нашого міста.

P.S. Спортивні ЗМІ після матчу проти «Київ-Баскета» облетіла новина про те, що Володимир Журжій називав Іллю Бедлінського на ім’я та по-батькові. Автор цього тексту поки що не знає, всіх гравців «Старого Луцька» по-батькові, але обіцяє протягом місяця називати найкращого гравця звітного протистояння за прикладом головного тренера. Звісно, якщо наша команда переможе.

 

19 грудня, Львів, ПС «Галичина»

12:00, «Старий Луцьк-Університет» – «БІПА – Одеська область»

Трансляція – Ютуб ФБУ

 

Текст – Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори
Підтримати