Спробувати перервати серію невдач: анонс матчу проти «Запоріжжя»

Спробувати перервати серію невдач: анонс матчу проти «Запоріжжя»

Команда Володимира Журжія спробує завоювати п’яту перемогу в чемпіонаті.

«Старий Луцьк-Університет» та «Запоріжжя» втретє зустрінуться у цьогорічному чемпіонаті. До цього двічі перемагав «Старий Луцьк», втім в останньому матчі суперник нав’язав лучанам серйозну боротьбу.

Команда Дмитра Щеглінського поки що знаходиться на останній сходинці турнірної таблиці. Втім лише одна перемога відділяє їх від «Черкаських Мавп» і дві від лучан. Серед гравців суперника варто відзначити тріо Морозов-Буц-Тельчаров.

Впевнено виглядає і Биков, який зовсім нещодавно повернувся до команди. Нашому супернику дещо бракує досвідчених гравців та ротації, втім «Запоріжжя» може нав’язати боротьбу і зачепитися за перемогу, яку зачекалися вболівальники команди.

В порівнянні з поєдинком місячної давності в складі лучан є зміни: команду залишив Данило Горковенко та приєднався Ігор Федчук. Домашній бабл волиняни провели не зовсім вдало, тому наша команда серйозно готувалася до найближчих матчів, аби знову потішити вболівальників перемогами.

В перших двох матчах попереднього баблу команда Володимира Журжія ситуативно виглядала досить непогано у командних взаємодіях. Лучани, без сумніву, спробують нав’язати супернику свою гру, зробивши висновок з попереднього матчу проти Запоріжжя, коли «Старий Луцьк» дозволяв біло-зеленим занадто багато і був змушений відігруватися по ходу гри.

 

Що: Суперліга Parimatch

Де: м. Дніпро, «Шинник»

Коли: 10.02.2020, 12:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори