Реванш ціною у півфінал: анонс матчу проти «Львівської Політехніки»

Реванш ціною у півфінал: анонс матчу проти «Львівської Політехніки»

Сьогодні команда Володимира Журжія зіграє виїзний матч проти галичан.

24-го квітня відбувся перший чвертьфінальний матч «Старого Луцька» та «Львівської Політехніки». Домашній поєдинок суперників завершився несподівано для більшості вболівальників та експертів: волиняни поступилися і ускладнили собі життя в боротьбі за прохід у наступний етап.

Команда Ярослава Зубрицького в захисті традиційно грала зоною. При цьому, варто відзначити високий рівень фізичної та функціональної підготовки галичан: Орленко та Степанченко відіграли весь поєдинок без замін, Полюляк зіграв 38 з половиною хвилин із сорока. Саме Микола Полюляк, можливості якого добре відомі команді Володимира Журжія, став найрезультативнішим гравцем матчу. В Миколи вдавалися фірмові проходи під кільце, непогано «летіли» і дальні кидки.

«Вдалося перемогти за рахунок самовіддачі, вона була максимальною. Хлопці, які виходили на майданчик, старалися зробити все для перемоги. В нас на кілька днів було більше відпочинку, ніж у «Старого Луцька» – це теж для нас плюс. Ми старалися розібрати їхній напад проти нашої зони. Думаю, це вдалося, наша зона спрацювала», – розповів після матчу наставник львів’ян.

Волиняни непогано розпочали поєдинок і зуміли перемогти у стартовій чверті. У другій та третій десятихвилинці все було не так добре: зросла кількість браку в атаці та у захисті. Зокрема, почали виникати проблеми із «розбиванням» зонного захисту, знову не «полетіли» штрафні і дальні кидки. Очевидним було і те, що волинянам бракувало свіжості – далося взнаки те, що наша команда мала менше часу для відновлення ігрових кондицій.

«Важко щось коментувати після такої гри. Напевно, на результат вплинула психологічна втома. Було важко після ігор з «Прометеєм-2», але це ні в якому разі не виправдання. В нас є гра у Львові. Ми їдемо туди, щоб повернути серію додому. Дякую за шалену підтримку нашим вболівальникам. Можливо, ми не до кінця сьогодні зробили свою роботу, але сподіваюся, ми її зробимо у Львові», – розповів Едуард Федчук.

Матч «Старого Луцька» та «Львівської Політехніки» відбудеться сьогодні, 27-го квітня, у Львові. Початок о 18:00. Трансляція – Ютуб.

Рекомендовано

Догори