«Промбудсфера» зіграє на Челенджері

«Промбудсфера» зіграє на Челенджері

Команда нашого клубу з баскетболу 3х3 «Промбудсфера» зіграє на престижному Челенджері у місті Утрехт (Нідерланди) .

Нагадаємо, що наші хлопці стали переможцями Суперфіналу Чемпіонату України з баскетболу 3х3. Саме цей успіх дав можливість волинянам взяти участь у Челенджері та претендувати на потрапляння на Мастерс. Команда у складі Едуарда Федчука, Володимира Коцька, Дмитра Швагринського та Сергія Юрченка, окрім підготовки до сезону Вищої ліги, активно тренувалася і до міжнародного дебюту на престижному турнірі з баскетболу 3х3.

19-го вересня «Промбудсфера» зіграє у кваліфікації змагань, де їй протистоятимуть дві іспанських команди. В основній сітці Челенджера зіграють 12 команд, які 20-го вересня і розіграють перемогу. Трансляція змагань буде доступна на сайті FIBA 3×3. Призери змагань отримають медалі та грошові винагороди .Окрім цього, переможець турніру отримає право взяти участь у Мастерсі, а друга команда стартує з кваліфікації найпрестижнішого клубного турніру з баскетболу 3х3.

«Хочемо отримати досвід і перевірити себе. Ми ще не грали на такому рівні, нам цікаво себе спробувати. Переглядали поєдинки наших суперників. Хочемо повернутися з позитивним результатом», – зауважив Едуард Федчук.

Стежте за повідомленнями про турнір на наших офіційних ресурсах.

Андрій Мошкун,

прес-служба БК “Старий Луцьк-Університет”

Рекомендовано

Догори
Підтримати