«Промбудсфера» – чемпіон, Швагринський – MVP: відбувся 2-й тур чемпіонату України з баскетболу 3х3

«Промбудсфера»  – чемпіон, Швагринський – MVP: відбувся 2-й тур чемпіонату України з баскетболу 3х3

Команда «Промбудсфера», в складі якої гравці БК «Старий Луцьк-Університет», стала переможцем другого етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3. Турнір відбувся сьогодні, 18-го липня, в Одесі.

На турнір поїхали 4 гравці нашого клубу – Максим Дейна, Петро Глушко, Володимир Коцько та Дмитро Швагринський. Лучани з першого місця вийшли до чвертьфіналу. На цьому етапі на наших хлопців чекала команда «Білі дикі коні». Суперники зуміли нав’язати боротьбу «Промбудсфері», однак з рахунком 17-14  перемогу святкувала наша команда.

У півфіналі лучани зустрілися із житомирською командою «Профільтех», яка мала більше часу на відпочинок і на старті матчу володіла перевагою. Тим не менш, волиняни продемонстрували бійцівські якості і вирвали перемогу 19-18 завдяки «базеру» Володимира Коцька.

У фіналі «Промбудсфера» зустрілася з командою «Контора», в складі якої грали досвідчені Адедиран, Кодола та Алексейчик. Початок матчу видався рівним, однак згодом лучани заволоділи перевагою і впевнено перемогли з рахунком 21-13.  «Промбудсфера» отримала сертифікат на 25 тисяч гривень, а MVР турніру став Дмитро Швагринський.

Рекомендовано

Догори
Підтримати