Продовжуємо творити історію «Старого Луцька-Університету»: дебютний матч у плей-оф

Продовжуємо творити історію «Старого Луцька-Університету»: дебютний матч у плей-оф

Сьогодні підопічні Дмитра Чайковського зіграють у Рівному проти місцевої команди.

Ну ось те, про що так мріяли вболівальники «Старого Луцька-Університету» – вирішальні матчі сезону в іграх на вибування. Та ще й з ким – історично непростим суперником та географічним сусідом. Інтриг та емоцій цьому протистоянню не позичати.

«Рівне» – чи не головне відкриття цього сезону. Команда Михайла Переверзія вперше в своїй історії зіграла у найвищому дивізіоні чемпіонату України і відразу посіла друге місце у «регулярці». Рівняни протягом чемпіонату обігрували всіх, окрім «Дніпра».

Зрештою, «коучу» команди вдалося знайти ідеальне поєднання молодості та досвіду, підсилити ростер якісними легіонерами. Передусім в цьому контексті звісно ж варто згадати Джойнера. Хоча є впевненість у тому, що Гаскінс та Сміт ще теж не сказали свого останнього слова.

Серед українців варто відзначити Соловйова, Тимощука та Шепелєва як стрижневих та системоутворюючих гравців. Ну й звісно «граючий тренер» Герасимчук, який вселяє команді впевненість у власних силах.

Якби в першій половині цього сезону вболівальникам та гравцям «Старого Луцька-Університету» сказали, що команда пройде до серії плей-оф, бодай навіть із восьмого місця, то напевно більшість би без роздумів погодилася. Втім «апетит росте під час їжі».

В завершальній частині чемпіонату, коли до волинян приєдналися Кольченко та Липовцев, наші хлопці заграли по-іншому. І тут варто говорити не лише про ігрові аспекти, а й про впевненість у власних силах.

Дмитро Чайковський зазначав, що у протистояннях з Рівнем зазвичай дуже багато емоцій та психології і мало баскетболу. Дуже часто у цих аспектах наші команді непросто давалися дербі проти рівнян. Втім зараз «Старий Луцьк-Університет» інший: впевнений, збалансований та потужний. Якщо команді вдасться не «перегоріти» і не завадять травми-пошкодження – Рівне точно отримає потужний бій на майданчику. А там – хто зна…

Що: чвертьфінал Суперліги Favbet

Де: м. Рівне, ДЮСШ №4.

Коли, 19:00, 27 березня

Трансляція: Ютуб ФБУ. Суспільне Спорт

 

Рекомендовано

Догори