Плани на новий сезон та презентація новачків: відбулася передсезонна прес-конференція «Старого Луцька-Університету»

Плани на новий сезон та презентація новачків: відбулася передсезонна прес-конференція «Старого Луцька-Університету»

Сьогодні, 9-го вересня, відбулася передсезонна прес-конференція БК «Старий Луцьк-Університет». Захід відбувся у спортивному комплексі ВНУ ім. Лесі Українки.

Учасниками дійства стали: президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, головний тренер клубу Володимир Журжій, віце-президент Дмитро Чайковський, голова обласної ради Григорій Недопад, ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, капітан БК «Старий Луцьк-Університет» Едуард Федчук.

Розпочався захід з вступного слова спікерів. Першим говорив президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, який подякував владі, бізнесу та ВНУ ім. Лесі Українки за підтримку. «Дуже приємно всіх бачити перед початком сезону. Зовсім скоро ми зрозуміємо, як підготувалися до старту чемпіонату. Надіюся, що в цьому році ми будемо радувати всіх своїми перемогами», – заявив Олексій Мельник.

Ректор ВНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось запевнив, що Університет продовжуватиме підтримувати «Старий Луцьк». За його словами, буде співпраця щодо виступів команд на різних рівнях – у першій та студентській лізі, Універсіаді. «Дякую за можливість співпрацювати з таким хорошим спортивним клубом», – зауважив він.

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад запевнив, що обласна рада буде підтримувати «Старий Луцьк-Університет». Окрім цього, він згадав про емоції минулого сезону та розповів про очікування від нового чемпіонату: «Хочеться якнайшвидше подивитися як команда підготувалася до цього сезону».

Головний тренер клубу Володимир Журжій розповів про те, що гравці інтенсивно готуються до нового сезону. Він зауважив, що перед командою ставитимуться серйозні цілі у новому чемпіонаті, який стартує 3-го жовтня. «Всі зачекалися на медалі і ми ставимо собі таку мету», – зізнався Володимир Журжій.

Віце-президент клубу Дмитро Чайковський нагадав присутнім про звитяги команди нашого клубу з баскетболу 3х3 «Промбудсфери». За словами, Дмитра Чайковського цьогоріч команда «ВНУ КДЮСШ» зіграє у першій лізі чемпіонату України. «Сподіваємося, що протягом сезону трибуни будуть заповнені, а наступний крок за нами», – розповів він.

Директор департаменту молоді та спорту Луцькради Володимир Захожий розповів про розвиток баскетболу на різних рівнях – від дитячого і до професйного. Зокрема, він розповів про те, що у ДЮСШ № 4 введено ставку для тренера з баскетболу. «Хочу побажати клубу подальших здобутків і впевненості у майбутньому», – резюмував Володимир Захожий.

Капітан команди Едуард Федчук розповів про підготовку до нового сезону та участь «Промбудсфери» у Єврочеленджері.  «На тренуваннях у нас спекотно і в сезоні теж буде гаряче. Вам не доведеться сумувати», – запевнив Едуард Федчук.

На завершення заходу журналістам презентували нових гравців, якими стали Ілля Заєць, Євген Коровяков та Микола Полюляк.  Зауважимо, що вже 10-го вересня БК «Старий Луцьк-Університет» зіграє у турнірі пам’яті Олексія Веремійчика.

Рекомендовано

Догори
Підтримати