Підсумки сезону та плани на майбутнє: відбулася прес-конференція БК «Старий Луцьк-Університет»

Підсумки сезону та плани на майбутнє: відбулася прес-конференція БК «Старий Луцьк-Університет»

БК «Старий Луцьк-Університет» провів прес-конференцію, під час якої присутні підвели підсумки сезону 2020-2021 року. Дійство відбулася в Mojo Hall 3-го червня.

Першим слово взяв віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський. Спершу він подякував всім присутнім за те, що відвідали дійство, а власнику Mojo Hall – за локацію для заходу та конструктивну співпрацю. «Протягом сезону ми намагалися продемонструвати всі найкращі якості. Приємно, що в нас зародилася група активних фанатів. Дякую всім за підтримку», – заявив Дмитро Чайковський.

Згодом слово взяв Роман Хорзов. «Класно, що ми сьогодні зібралися в такій атмосфері. Цей сезон дав нам купу вражень. Всі зробили те, що могли. Ми були у півфіналі і боролися за медалі. Не кожне місто може похвалитися таким результатом. Я радий, що наш комплекс долучається до клубу. Ми таким чином подаємо приклад бізнесу і небайдужим людям. Якщо ми скординуємо наші зусилля – можемо розраховувати на більш високий рівень. Закликаю всіх долучатися до підтримки клубу», – заявив представник соціально відповідального бізнесу.

Про спортивні підсумки сезону та плани підготовки розповів головний тренер Володимир Журжій. «Хочу подякувати хлопцям, які ризикують здоров’ям заради перемог. Професійний спорт – це дуже важка праця. Є фізична втома, психологічний тиск. Дякую всім причетним, хто допомагав нам протягом сезону», – заявив наставник волинян.

Згадав Володимир Журжій і про вирішальні матчі сезону.  «В серії плей-офф немає такого права на помилку. Ми з першої гри потрапили в дуже непросту ситуацію», – заявив він. Окрім цього, наставник розповів про плани баскетболістів на літо.

Від імені гравців до присутніх звернувся капітан Едуард Федчук: «Хочу подякувати всім людям, які були з нами протягом сезону. Приємно, що ви в нас вірили. Можливо ми десь не дотиснули. Це вже історія. На цьому не зупиняємося і будемо рухатися далі».

Директор департаменту молоді та спорту Луцькради Володимир Захожий акцентував на важливості професійної команди для розвитку кожного виду спорт. «Багато лучан дізналися про баскетбол у нашому місті завдяки вам. Кожна гра була складніша, кожен раз було важче. Ми бачили як ви старалися і прагнули, але людські можливості не безмежні. Ви виклалися на повну. Ніхто не повинен бути розчарованим. Хочу запевнити, що Луцька міська рада та міський голова будуть підтримувати розвиток баскетболу і надалі», – запевнив посадовець.

Власник рекламного заводу PrintingLutsk Павло Цапюк емоційним спічем звернувся до присутніх: «Я підтримую спорт і готовий це робити надалі. Звертайтеся – буду завжди допомагати. Я зацікавився баскетболом цього сезону. Коли я вперше потрапив на матч, то зрозумів, який це кайф. Коли ти знаходишся у цьому вирі подій – це не може залишати байдужим. Тепер я трішки хворий баскетболом. Колеги-бізнесмени, підтягуйтеся до баскетболу».

Декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я ВНУ ім. Лесі Українки Василь Пантік розповів про співпрацю Університету та баскетбольного клубу. В наступному році ми відкриваємо наукову лабораторію, де професійний спорт матиме наукову підтримку. Ми прикладаємо максимально зусиль для підтримки професійного клубу. Я не хочу образити інші клуби, але це найкращий спортивний клуб», – заявив Василь Пантік.

Згодом журналісти мали можливість озвучити свої запитання та отримали на них відповідь. Керівництво клубу вручило присутнім грамоти та подарунки за підтримку клубу. Завершився захід переглядом відеоролика та спілкуванням в неформальній обстановці.

 

 

Рекомендовано