Підписання угоди, прес-конференція та новачок: БК «Старий Луцьк-Університет» та Лесин виш організували спільний захід

Підписання угоди, прес-конференція та новачок: БК «Старий Луцьк-Університет» та Лесин виш організували спільний захід
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» провів передсезонну прес-конференцію та підписав угоду про співпрацю з Волинський національний університет імені Лесі Українки. Захід відбувся 15-го вересня у конференц-залі ВНУ.
Першим слово взяв ректор університету Анатолій Цьось, який окреслив основні моменти співпраці: «Ми продовжуємо інтенсивну роботу з перетворення Університету в осередок не лише навчання, освіти, а й культури, науки та спорту нашого рідного краю. Університет хоче співпрацювати з командою. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб максимально підтримувати команду в різних напрямках, аби вона показувала високі результати».
Позитивно оцінив співпрацю з Університетом та міською владою і президент нашого клубу Олексій Мельник. «Хочеться подякувати ВНУ за співпрацю. Дуже приємно, що Університет розвиває нові види спорту, але не забуває і про традиційні. Сподіваємося, що співпраця буде взаємовигідною. Хочу сказати, що нині у місті відкрили низку майданчиків для баскетболу та інших видів спорту. Від імені спортивної спільноти також хочу подякувати міській владі»
Підтримку баскетбольному клубу «Старий Луцьк-Університет» висловили і представники міської влади. « Ми тісно співпрацюємо з клубом. Всі ми знаємо, що клуб не може існувати без фінансів. Ми не могли стояти осторонь, тому в нас відбулася розмова з віце-президентом клубу Дмитром Чайковським та з Ігорем Поліщуком, як керівником найбільшої у міськраді фракції. Без жодних роздумів ми висловили позицію, що підтримуємо клуб «Старий Луцьк» , – заявив заступник міського голови Костянтин Петрочук.
Слово взяв і декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я Василь Пантік: «Факультет був, є і буде потужним осередком спорту на Волині. Я дякую засновникам клубу, міській раді, керівництву Університету за можливість такої співпраці. Ми робитимемо все від нас залежне, щоб наше співробітництво продовжувалася і стало продуктивним».
Про плани баскетбольного клубу «Старий Луцьк-Університет» на новий сезон розповів головний тренер команди Володимир Журжій: «Дуже хочеться, щоб ситуація з коронавірусом не завадила провести цей чемпіонат. Хочу приєднатися до слів подяки владі міста, мені є з чим порівняти те, як у Луцьку підтримують баскетбол. Ми на майданчику будемо робити все, щоб глядачі виходили із задоволенням від побаченого».
Після вступних слів ректор Університету Анатолій Цьось та президент клубу Олексій Мельник підписали угоду про співпрацю. Згодом присутнім представили новачка команди Владислава Унгуряна.
Наприкінці заходу Анатолій Цьось, Василь Пантік, Володимир Захожий, та Костянтин Петрочук отримали сувенірні іменні майки від БУ «Старий Луцьк – Університет». Завершилося дійство запитаннями від журналістів.