Підготовка до Першої ліги: Луцьк двічі переміг Рівне

Наша команда готується до дебюту у Першій лізі.

Вже незабаром команда «ВНУ КДЮСШ 1», в якій грають молоді гравці БК «Старий Луцьк-Університет» та найближчий резерв нашої команди,  стартує у розіграші Першої ліги. Протягом двох днів волиняни двічі зустрілися з географічними сусідами з Рівного, з якими наша команда гратиме в одній групі і в офіційних матчах.

Перша гра суперників відбулася 28-го вересня у спортивному комплексі ВНУ ім. Лесі Українки. В стартових трьох чвертях господарі майданчику виглядали надвпевнено і йшли за «стоочковим» сценарієм, заробивши за тридцять хвилин аж 78 очок. При цьому, і в захисті наша команда виглядала дуже переконливо.

Не так активно господарі провели останню чверть, дозволивши супернику бодай трішки скоротити відставання. У підсумку – 90:58 на користь лучан. Найрезультативнішим гравцем матчу став Ілля Заєць (25 очок, 5 підбирань, 3 асисти).

29-го вересня у Рівному відбувся ще один поєдинок суперників. Відзначимо, що гра для дублерів «Старого Луцька» стартувала непросто. За підсумками першої половини поєдинку рівняни лідирували з рахунком 47-35.

Втім «вивішувати білий прапор» наша команда не збиралися. Тренери зуміли налаштувати лучан, вказати їм на помилки. Зрештою, зібралися і самі хлопці, видавши дуже потужну третю десятихвилинку (14-32). Запасу очок, який лучани отримали у третій чверті, вистачило для підсумкової перемоги з рахунком 85-87.

У складі волинян відзначаємо тріо Прозапас-Серьогін-Дейна, яке до свого активу записало 65 очок. Зрештою, наша команда двічі поспіль обіграла Рівне у контрольних матчах і продовжує підготовку до нового сезону.

Текст: Андрій Мошкун,