Перше місце в групі: «Старий Луцьк-Університет» взяв реванш у Рівного

«Старий Луцьк-Університет» поступився Рівному

Команда Володимира Журжія зуміла виграти у принциповому протистоянні.

Старт поєдинку був малорезультативним. За три хвилини команди на двох заробили всього…три очки. Згодом суперники розігралися. Шість очок лучанам приніс Коровяков, волиняни захопили лідерство. Втім друга половина чверті була за командою Переверзія. Водолазьський влучав з гри та лінії штрафних. Останні очки чверті заробив Юрченко – 14-20.

Друга чверть у господарів вийшла краще. Відзначаємо гру капітана Федчука, який після розсічення повернувся у гру і повів за собою одноклубників: Едуард влучав, забирав підбирання та віддавав асисти. Суперники часто фолили і було очевидно, що не всі гравці дограють поєдинок. Унгурян зрівняв рахунок з лінії штрафних. Господарі активізувалися і пішли лідерами на велику перерву 36:33.

Третя чверть була малорезультативною. Команди зробили акцент на щільний захист, багато фолили і мало влучали. Не летіло у суперників і здалеку. Дещо підкоригував цей аспект двома «трьохами» Унгурян. У Рівного взялися відповідати Жуковський та Шепєлєв. Перед останньою чвертю рахунок на табло засвідчував невелику перевагу господарів 45:41.

У вирішальні хвилини «Старий Луцьк» грав без Федчука та Юрченка. Тим не менш, їх одноклубники продемонстрували неабиякий характер та волю до перемоги. Господарі контролювали хід поєдинку. Варто погодитися з післяматчевим коментарем Володимира Журжія, який не виокремлював жодного з своїх підопічних, а відзначив вдалі командні дії господарів. У вирішальний момент лучани грали без замін, але довели матч до закономірної перемоги 59-54. У підсумку, наша команда перемагає у групі № 2 і впевнено рухається у другий груповий етап.