Переможний старт сезону: «Старий Луцьк-Університет» переміг «Прикарпаття-Говерлу»

Команда Володимира Журжія вдало стартувала у новому сезоні Вищої ліги.

Стартова десятихвилинка ознаменувалася великою кількістю помилок. Суперники мало влучали і втрачали мяч у невимушених ситуаціях. По 4 очки своїм командам принесли Федчук та Аврахов. Трішки пожвавішали події на майданчику ближче до завершення чверті. Влучні «трьохи» Коцька та Зайця, здавалось би, дадуть можливість господарям виграти стартову десятихвилинку, втім іншої думки був Музиченко: його 5 очок принесли перевагу команді з Прикарпаття 12-13.

В другій чверті суперники заграли трішки активніше, однак браку все ще вистачало. В складі господарів добре виглядав Коровяков: Євген забив у фірмовому проході та не схибив дальню спробу. «Говерлу» за собою повів Лесик. Бігмен гостей влучав з під кільця. Перед великою перервою все ще зберігалася мінімальна перевага команди з Івано-Франківська – 27:28.

Третя чверть стала вирішальною у підсумковому успіху господарів. Команда Володимира Журжія протягом десяти хвилин зуміла набрати 26 очок. При цьому, відзначаємо як розігрався Унгурян. Десятий номер волинян влучав з різних дистанцій та ще й непогано виглядав у захисті. Остаточний рахунок чверті встановив Коровяков – 53:38.

Старт останньої чверті не віщував проблем для лучан, однак згодом наші хлопці таки змусили вболівальників трішки захвилюватися. Шість очок поспіль від Мацьківа та влучні дії його партнерів скоротили відставання гостей всього до 2 очок. На щастя, гравці «Старого Луцька» зібралися і зуміли довести поєдинок до перемоги з рахунком 65-60. Відзначаємо Владислав Унгуряна, в активі якого 17 очок, 8 підбирань та 6 асистів. Завтра команди зіграють ще одну гру.