Переможний дубль: «Старий Луцьк» ще раз впевнено переміг у Львові

Переможний дубль: «Старий Луцьк» ще раз впевнено переміг у Львові

Наша команда здолала підопічних Ярослава Зубрицього у повторному матчі.

Гра розпочалася за рівної боротьби. У господарів двічі влучив  Захарчук, в гостей здобули очки Шевчук та Швагринський. Згодом «Старий Луцьк» заграв активніше і влучніше.  При рахунку 8-13 Ярослав Зубрицький був змушений взяти тайм-аут. Перевага гостей стрімко зростала. Шевчук влучив «ендван» та ще й у наступній атаці відзахищався ефектним «блок-шотом» . В кінці чверті на авансцену вийшов Тютюнник: Денис спочатку влучив трьохочкову спробу, а потім ще й «базер»:   10-24 на користь підопічних Володимира Журжія.

В другій десятихвилинці господарям декілька раз вдавалося суттєво скоротити різницю у рахунку.  Спочатку Горбатий і Капко зменшили відставання «Львівської Політехніки» до 8 очок. Дуже вчасними у цей момент були 3 з фолом від Прозапаса. Галичани наблизилися на 7 очок, але гості відновили статус кво завдяки середньому влучанню Тютюнника та «базеру» Прозапаса –43-56.

Після великої перерви «Львівська Політехніка» спробувала наздогнати підопічних Володимира Журжія. Тим не менш, волиняни виглядали дуже потужно в атаці, часто влучаючи з різних позицій. Після «трьохи» Швагринського рахунок  став 38-55 на користь волинян. Зрештою, перед останньою чвертю рахунок на табло – 40-56.

В четвертій десятихвилинці часто влучав Гуцалюк. Господарі продовжували втрачати м’яч у простих ситуаціях. Перевага лучан перевалила за 20 очок. В нашої команди «полетіло» з дальньої дистанції. В кінці поєдинку, коли результат був очевидний,   тренерський штаб «Старого Луцька» пішов на експерименти з варіантами складу, проте перевага гостей стала ще більшою. У підсумку, 58-90 на користь волинян.

У складі «Старого Луцька» відразу 6 гравців набрали понад 10 очок. Найрезультативнішим гравцем матчу став Андрій Гуцалюк, в активі якого 17 очок. Щодо визначальних статистичних показників варто відзначити 26 втрат у галичан та 17 перехоплень у нашої команди.

Рекомендовано

Догори
Підтримати