Перемога була близько: «Старий Луцьк» поступився «Рівному»

Перемога була близько: «Старий Луцьк» поступився «Рівному»

Гості вирвали перемогу в кінцівці поєдинку.

Перші очки в поєдинку здобув Швагринський, завдяки влучній дальній спробі. Тим не менш, гості відповіли власними результативними діями і зуміли вийти вперед завдяки Шепелєву та Коровякову.  Дейна, Коцько та Співак повернули перевагу в рахунку лучанам. Команди декілька разів поспіль обмінювалися лідерством. Зрештою, чверть завершилася на користь гостей 21-24.

Коцько та Дейна вдало розпочали другу десятихвилинку. Луцьк лідирував +5. Рівняни не відпустили підопічних Володимира Журжія у відрив, хоча після «трьохи» Прозапаса господарі лідирували на 6 очок. Шепєлєв та Чиж не просто відіграли відставання, а й вивели вперед свою команду: 43-44 перед великою перервою.

Старт третьої чверті «забрала» команда гостей. Після «трьохи» Коров’якова лучани відставли на 9 очок. Володимир Журжій взяв тайм-аут і зусиллями Дейни та Тютюнника господарі наблизилися до суперника. Не жалів ні себе, ні опонентів Швагринський, який грав з розсіченням.  Перевага «Рівного» трималася. Перед останньою десятихвилинкою рахунок був 61-69.

Команди завершували гру без низки гравців: Дейна, Глушко, Герасимчук та Шепелєв сіли на лавку через перебір фолів. Підопічні Михайла Переверзія лідирували на 11 очок. Наша команда зуміла зібратися і видати хороший «камбек». Тютюнник, Коцько та Швагринський не просто відіграли відставання, а вивели вперед «Старий Луцьк». Тим не менш, в кінцівці більше пощастило рівнянам: 83-88 на користь гостей. Завтра команди зіграють ще одну гру.

Рекомендовано

Догори
Підтримати