Останній матч першого кола + спроба реабілітуватися: анонс гри проти «Черкаських Мавп»

Останній матч першого кола + спроба реабілітуватися: анонс гри проти «Черкаських Мавп»

Сьогодні наша команда проведе поєдинок проти одного з лідерів чемпіонату.

Лучани та черкащани вперше зіграють у цьому сезоні. Кожна з команд має досвід перемог над суперником. Однак це було минулоріч. З того часу змінилося чимало.

Підопічні Сліпенчука, як і наші хлопці, зіграли проти «Київ-Баскета». Втім ці матчі сьогоднішні суперники провели з кардинально протилежним результатом та й з великою різницею у якості гри. Господарі так званого «міні-баблу» не відчули особливих проблем з «обезкровленою» командою Холопова.

Серед лідерів колективу, без сумніву, варто відзначити досвідченого Агафонова. Андрій є кращим в своїй команді за середнім показником результативності та підбирань. Зрештою, підтвердженням цього є вже згаданий матч проти киян.

Окрім цього, зауважуємо ротацію американців у складі черкащан: на зміну Фостеру прийшов Бун Джуніор. «Мавпи» за умови перемоги зрівняються у турнірній таблиці з «Будівельником», тож немає сумніву, що команда буде налаштованою і сконцентрованою.

Про вчорашній поєдинок лучан багато писати не хочеться. Наша команда провалила старт матчу і після того так і не змогла нав’язати боротьбу «Київ-Баскету». Не шукали виправдань на післяматчевій пресконференції і Олександр Прозапас та Володимир Журжій.

У сьогоднішньому матчі точно не зіграє Дейна: Максим, який свого часу грав за «Мавп», отримав серйозну травму і надовго опинився в лазареті. Під питанням і участь у грі Коровякова. Як би там не було, але, незважаючи на те, яким буде ростер на гру проти суперника з Черкас, лучанам є що доводити. І собі, і вболівальникам, і тренерам та керівництву.

Що: Суперліга Favbet

Де: Черкаси, ПС «Будівельник»

Коли: 23 листопада, 15:00

Трансляція: Ютуб ФБУ, Хспорт

 

Рекомендовано

Догори