Сьогодні наша команда проведе поєдинок проти одного з лідерів чемпіонату.
Лучани та черкащани вперше зіграють у цьому сезоні. Кожна з команд має досвід перемог над суперником. Однак це було минулоріч. З того часу змінилося чимало.
Підопічні Сліпенчука, як і наші хлопці, зіграли проти «Київ-Баскета». Втім ці матчі сьогоднішні суперники провели з кардинально протилежним результатом та й з великою різницею у якості гри. Господарі так званого «міні-баблу» не відчули особливих проблем з «обезкровленою» командою Холопова.
Серед лідерів колективу, без сумніву, варто відзначити досвідченого Агафонова. Андрій є кращим в своїй команді за середнім показником результативності та підбирань. Зрештою, підтвердженням цього є вже згаданий матч проти киян.
Окрім цього, зауважуємо ротацію американців у складі черкащан: на зміну Фостеру прийшов Бун Джуніор. «Мавпи» за умови перемоги зрівняються у турнірній таблиці з «Будівельником», тож немає сумніву, що команда буде налаштованою і сконцентрованою.
Про вчорашній поєдинок лучан багато писати не хочеться. Наша команда провалила старт матчу і після того так і не змогла нав’язати боротьбу «Київ-Баскету». Не шукали виправдань на післяматчевій пресконференції і Олександр Прозапас та Володимир Журжій.
У сьогоднішньому матчі точно не зіграє Дейна: Максим, який свого часу грав за «Мавп», отримав серйозну травму і надовго опинився в лазареті. Під питанням і участь у грі Коровякова. Як би там не було, але, незважаючи на те, яким буде ростер на гру проти суперника з Черкас, лучанам є що доводити. І собі, і вболівальникам, і тренерам та керівництву.
Що: Суперліга Favbet
Де: Черкаси, ПС «Будівельник»
Коли: 23 листопада, 15:00
Трансляція: Ютуб ФБУ, Хспорт