Останній етап «марафону виїздів»: анонс матчів проти «Хіміка-2»

Останній етап «марафону виїздів»: анонс матчів проти «Хіміка-2»

В неділю-понеділок команда Володимира Журжія зіграє проти молоді южненського «Хіміка».

«Старий Луцьк» та «Хімік-2» – чудово знають можливості один одного. За час виступів волинян у Вищій лізі суперники провели низку протистоянь, кожне з яких – було цікавим і напруженим. У першому колі в Луцьку перемагали місцеві баскетболісти, проте южненці зараз перебувають у хорошій формі і так просто не здадуться.

До звітних поєдинків команда Олександра Пащенка підходить у хорошому настрої: баскетболісти з Одещини у попередньому турі двічі обіграли «Львівську Політехніку», а до того – зуміли взяти реванш у Рівного. Календар сприяє тому, аби в розпорядженні тренерського штабу були гравці з обойми першої команди. Виняток – Андрій Войналович, який перебуває у таборі збірної України. Лідери «Хіміка-2» – Ковляр, Козак, Клевзуник, Безима. Ці хлопці в оптимальній формі можуть принести чимало клопотів будь-якому супернику. На «Старий Луцьк» чекає два непростих поєдинки, в яких суперник спробує нав’язати швидкий темп гри.

Команда Володимира Журжія у минулому турі поступилася Рівному. Тим не менш, волиняни активно готувалися до поєдинків у Южному і налаштовані привезти з Одещини позитивний результат. Потрібно зважати і на те, що це вже третій виїзд «Старого Луцька» за три тижні. Кожен з них – проти лідерів нашої групи. Зважаючи на такий графік, у деяких гравців – пошкодження та травми. Лідерами за статистичними показниками є Владислав Унгурян (18.5 очок), Сергій Юрченко (7.8 підбирань) та Володимир Коцько (4.5 передач) за гру.

Матчі проти «Хіміка-2» відбудуться у неділю-понеділок. Обидва поєдинки стартують о 13:00. Трансляція – Ютуб.

Передматчевий коментар Олександра Прозапаса: «Їдемо на виїзд за перемогами. Тренування особливо нічим не відрізнялися, відбувалися у звичному режимі. Налаштовувалися психологічно, адже після виїздів у Рівне потрібно було заспокоїтися. Суперники завдали першу поразку Рівному. В них вдома завжди непросто грати. Настрій в команді бойовий».

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати