Новорічно-різдвяні свята: версія «Старого Луцька»

Новорічно-різдвяні свята, фактично, позаду. Вже завтра наша команда поновить свої виступи у розіграші Вищої ліги. Ми вирішили поцікавитися у гравців та тренерів БК «Старий Луцьк-Університет», як вони відсвяткували Новий рік та Різдво.

Володимир Журжій:

«На Новий рік я їздив до батьків. Там другого січня відсвяткував і свій день народження. Якщо нормальна дорога і сприятливі погодні умови, то намагаюся щорічно так їздити.

Третього січня вже розпочалися тренування, тому приїхав до Луцька. Був тут і на Різдво. Святкували у сімейному колі. До нас приходили колядники, цьогоріч їх було немало. Словом, відвідали родину, перезагрузилися – це чудово!»

Дмитро Чайковський:

«Новий рік святкував у Луцьку з сім’єю. На Різдво їздили до батьків. Там святкували зі збереженням всіх традицій. Приємно, що випала нагода зустріти ці свята з родиною, незважаючи на щільний графік. Це дуже потрібно. Добре, що і хлопці змогли також відпочити, провести час з рідними».

Данило Марків:

«Новий рік відсвяткував чудово. Я їздив додому в Житомир, святкував разом з родиною. В нас є традиція святкувати і католицьке Різдво, і православне. На католицьке Різдво їздили до мого прадідуся, а на православне – до бабусі. Все пройшло чудово. Ми давно не бачили один одного.

Було багато колядників, постійно хтось заходив, телефонував. Атмосфера була дуже класною. Я маю молодших братів та сестер. Вони разом ходили колядувати. Дух Різдва не оминув нашу сім’ю і це чудово».

Ілля Заєць:

«Новий рік відсвяткував дуже добре. Їздив у санаторій «Три сини та дочки». Відпочивав, підліковувався, святкував. Проводив час із сім’єю. У мене є два молодших брати, багато проводив часу з ними, тренував їх.

Коли приїхав в Луцьк, то до мене приходили колядники. Це дуже приємно. Діти, підлітки приходили колядувати. Це у мене був перший такий досвід, коли прийшли колядувати саме до мене, а не до батьків. Мені сподобалося».

Петро Глушко:

«На Новий рік нікуди не їздив. Був у Луцьку і святкував з друзями. Дуже класно і весело провели час, грали в ігри і так зустріли 2022-й рік. Різдво зустрічав з родиною, у сімейному колі. Колядувати не ходили, але приймали колядників. Приходили сусіди і це було дуже весело та приємно».

Дмитро Швагринський:

«Відпочивали у сімейному колі. 31-го січня зібралися за сімейним столом, провели старий рік і зустріли новий. Різдво теж зустрічав зі сім’єю у Костополі. Були плани поїхати за кордон, але з огляду на пандемію ці плани не вдалося втілити в життя.

З радістю зустрічали колядників. До нас заходили хлопці-сусіди, які постійно приходять до нас колядувати. Третього січня вже зібралися на тренування. Сильно не святкували, бо нас очікують важливі матчі.

Роман Бондарук:

«Перед Новим роком я з дівчиною поїхав у Львів на три дні. Гарно провели час, погуляли по ярмарках, закладах різних. Сам Новий рік відсвяткували разом вдома. Наступні дні, якщо чесно, нічого плідного не робив. Просто пасивно відпочивав.

Різдво відсвяткував у бабці в селі. У нас постійно збирається велика компанія, родина. До нас приходили колядники, традиції зберігаються і це чудово».

 

Розмовляв Андрій Мошкун

Рекомендовано