Нав’язати боротьбу лідеру: анонс матчу проти «Будівельника»

Нав’язати боротьбу лідеру: анонс матчу проти «Будівельника»

Наша команда завершить «бабл» у Дніпрі грою проти «Будівельника».

Столичний «Будівельник» наразі є безальтернативним лідером чемпіонату. Команда Дмитра Забірченка має в своєму активі стовідсотковий показник перемог у 18 матчах. Вчорашнє «дербі» проти «Київ-Баскета» команда не дограла через повітряну тривогу, втім різниця в рахунку і час, який залишиться зіграти, перетворюють це догравання, фактично, у формальність.

Підопічні Дмитра Забірченка нещодавно отримали цікавий досвід, зігравши замість «закордонного складу» Валерія Плеханова в ENBL. Перемогти не вдалося, втім цей склад «Будки» підсилений Тиртишником та Грицаком був достатньо конкурентним. Тріо Конєв-Сандул-Буренко – серед кращих за ключовими статистичними показниками в чемпіонаті, та й загалом ростер суперника має достатньо кваліфікованих виконавців з хорошим досвідом у Суперлізі.

Лучани вчора провели досить непогану гру проти «Дніпра», втім наші хлопці таки поступилися господарям в три очки. Поєдинок пропускав один з лідерів «Старого Луцька» Олег Рудаков. Головний тренер команди Володимир Журжій зізнався, що у гравця є проблеми зі здоров’ям, тож чи зіграє Олег сьогодні – велике питання. Це може стати проблемою в контексті боротьби за підбирання, адже Рудаков є головним «ребаундером» в «Старого Луцька», а в складі суперника достатньо кваліфікованих бігменів.

Не може не тішити тренера той факт, що низка гравців нашої команди перебуває у хорошій формі. Для прикладу, вчора шість гравців здобули 10+ очок. Та й загалом, лучани дуже непогано виглядають у командній взаємодії та пресингу. Залишилося лише перетворити це все у позитивні результати. Випробування фаворитом чемпіонату стане хорошим викликом для «Старого Луцька».

Що: Суперліга Parimatch

Де: м. Дніпро, «Шинник»

Коли: 12 лютого, 14:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати