Найкращий сувенір з Одеси – путівка у фінал (анонс півфінальних матчів)

Найкращий сувенір з Одеси – путівка у фінал (анонс півфінальних матчів)

Завтра-післязавтра суперники проведуть два матчі в Одесі.

Півфінальні поєдинки у Луцьку подарували вболівальникам чимало баскетбольного шоу з присмаком драми. У цих матчах було все: захопливі останні секунди, кров, «базери», блокшоти та «данки». Без сумніву, поціновувачі баскетболу очікують, що матчі в Одесі будуть не менш цікавими та напруженими. Команди ж виконуватимуть своєї завдання, де першочерговим буде саме результат і прохід до омріяного фіналу.

Поєдинки у Луцьку стали непростим випробуванням для підопічних Дмитра Шаламова. Господарі зі стартових хвилин першого матчу дали зрозуміти, що гостинності очікувати не варто. Після важкої дороги одеситів чекав агресивний баскетбол та жорсткий захист суперника.

Капітан «БІПи» Ткаченко розповів про ймовірну недооцінку командою волинян у першому матчі, а наставник Шаламов відзначав те, що «Старий Луцьк» зумів нав’язати його підопічним свою гру. Цікавий момент: в останній чверті другого матчу волиняни запропонували супернику зонний захист, який команда з берегів Чорного моря долала з великими проблемами. Як би там не було, в одеситів є свої козирі у протистояннях з лучанами, втім команда Володимира Журжія знає сильні сторони суперника і спробує їх нейтралізувати.

Поєдинки у Луцьку для нашої команди принесли чимало хороших меседжів. Чи не головний з них – з цим суперником не просто можна грати, а й цілком реально його перемогти. Самовіддача і бажання підопічних Володимира Журжія не залишилися непоміченим вболівальниками: навіть після програшного поєдинку трибуни стоячи аплодували нашій команді.

Так, у «Старого Луцька» виникали ситуативні проблеми. Зокрема, варто говорити про малорезультативну третю чверть другого матчу та програні у цій же грі підбирання. Звісно, є й інші важливі статистичні показники, однак немає сумнівів, що всі помилки були детально проаналізовані тренерським штабом. Тож «Старий Луцьк» не просто заслуговує на прохід в наступний раунд – це цілком до снаги волинянам.

Третій та четвертий поєдинки півфінальної серії до трьох перемог відбудуться в Одесі 12-13-го травня. Старт о 19:00 та 18:30 відповідно. Трансляція – Ютуб.

Володимир Коцько (захисник БК «Старий Луцьк-Університет»): «Я думаю, в цій серії ще нічого для нас не втрачено – 1:1. Ми їдемо туди тільки перемагати. Будемо відновлюватися, розберемо наші помилки. На мою думку і на думку команди, «БІПа» нам під силу».

Володимир Журжій (головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет»): «Як показує цей чемпіонат, на виїзді ми граємо краще, ніж вдома. Нас чекають протистояння в Одесі. Ми вже там були, знаємо цей зал, цю команду. Вони в такій же ситуації, як і ми. В них також лідери команди отримують багато часу».

Текст – Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори