На старт: «Старий Луцьк-Університет» розпочне чемпіонат матчами проти «Львівської Політехніки»

На старт: «Старий Луцьк-Університет» розпочне чемпіонат матчами проти «Львівської Політехніки»

12-го жовтня лучани розпочнуть свій шлях у Вищій лізі. Суперником підопічних Володимира Журжія стануть баскетболісти з міста Лева.

«Старий Луцьк» та «Львівська Політехніка» за час існування цих баскетбольних колективів встигли провести немало поєдинків. Статистика говорить про перевагу лучан, однак з початком гри статистика залишиться на папері, а команди писатимуть нову історію. Немає сумнівів, що робитимуть вони це дуже завзято, адже всі встигли засумувати за офіційними матчами.

«Львівська Політехніка» у цьому сезоні продовжуватиме робити ставку на місцевих баскетболістів. Щоправда, ці хлопці встигли набратися досвіду, «наростили м’язи» та пройшли непоганий тактичний вишкіл. Не обійшлося у львів’ян і без декількох втрат, однак команду Ярослава Зубрицького підсилив досвідчений центровий Володимир Орленко. У звітних поєдинках «Старому Луцьку» буде непросто.

Наша команда також дещо змінила склад. У цьому сезоні з різних причин за «Старий Луцьк» не гратимуть: Андрій Литвиненко, Дмитро Хомич, Павло Мельничук, Андрій Співак, Андрій Гуцалюк та Володимир Шевчук. Звісно, не обійшлося і без підсилення. До команди доєдналися місцеві баскетболісти Владислав Бортнік та Роман Бондарук, а також – Владислав Унгурян та Сергій Юрченко, гравці з хорошим досвідом, які підсилять основну обойму «Старого Луцька».

Влітку гравці «Старого Луцька» успішно брали участь у турнірах з баскетболу 3х3. Наша команда зуміла зберегти лідерів, пройшла тренувальний збір, виграла турнір пам’яті Олексія Веремійчика та готова до старту у новому сезоні. На передсезонній пресконференції керівництво та тренери говорили про найвищі завдання для баскетбольного колективу з Луцька, тож немає сумнівів, що до Львова наші гравці їдуть за перемогами.

Перший матч проти «Львівської Політехніки» відбудеться сьогодні, 12- го жовтня. Початок о 19:30. Наступну гру команди зіграють завтра, 13-го жовтня. Поєдинок розпочнеться о 12:00. Трансляція – Ютуб.

 

Петро Глушко: «Чекаємо початку нового сезону з нетерпінням. Це, мабуть, була найдовша перерва міжсезонна: півроку ми не грали п’ять на п’ять. Дуже вдало хочемо увійти в новий сезон. Віримо у свої сили. Настрій – прекрасний. Слава Богу, що всі здорові. Їдемо в оптимальному складі. В нас додалося два нові гравці, які підсилять нашу команду. Ми вже встигли здружитися, потрібно ще трішки часу, щоб краще відчувати один одного на майданчику.

«Львівська Політехніка»  – молода команда, яка полюбляє грати у швидкий баскетбол. Там є досвідчений центровий Володимир Орленко. Цей гравець їх підсилить і буде добре допомагати.  Суперник нам добре знайомий, але розслаблятися не варто. Потрібно максимально налаштуватися і перемогти».

 

Андрій Мошкун

 

 

Рекомендовано

Догори