На фініші кожна перемога важлива: анонс матчу проти «Запоріжжя»

На фініші кожна перемога важлива: анонс матчу проти «Запоріжжя»

Сьогодні наша команда востаннє в поточному сезоні зіграє проти «Запоріжжя».

Підопічні Володимира Журжія та Дмитра Щіглинського вже тричі грали в цьому сезоні Суперліги. До цього, волиняни перемагали своїх візаві у всіх поєдинках, однак жоден з матчів не був для «Старого Луцька-Університету» легкою прогулянкою.

Команда з козацького краю має в своєму активі лише дві перемоги. Звісно, такий результат – точно не відповідає амбіціям лідерів команди Буца та Морозова, гравців з солідним досвідом гри в Суперлізі.

Загалом же, в складі «Запоріжжя» є ще й один з кращих асистентів чемпіонату Тельчаров, непогану гру після повернення до команди демонструє Биков. Однак нашому супернику бракує ротації: очевидно, що в умовах трьохматчевих баблів фізично витримати навантаження лідерам команди дуже важко. Тим не менш, запоріжці здатні попсувати нерви будь-якому супернику.

«Старий Луцьк-Університет» має однакову кількість перемог з «Черкаськими Мавпами». При цьому, черкащани зіграли на одну гру менше. Зрештою, саме команді Сліпенчука, конкуренту за поточне сьоме місце, лучани програли у попередньому баблі. Тому зараз підопічним Володимира Журжія потрібно мобілізувати всі фізичні та тактичні ресурси, аби таки випередити Черкаси.

На жаль, під час підготовки як до попереднього баблу, так і до звітних поєдинків, низка гравців «Старого Луцька-Університету» перехворіла. Тому, скоріше за все, наша команда знаходить не в оптимальних кондиціях. Втім – зараз не той час, коли варто вважати це виправданням, а баскетбол – чоловічий вид спорт, в якому, незважаючи на всі обставини, потрібно на майданчику доводити свою міць.

Що: Суперліга

Де: Київ, GymMaxxArena

Коли: 17.03.2023, старт о 15:00

Трансляція: ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори