«Ми також були гідні грати у фіналі, але сталося так, як сталося», – Едуард Федчук

«Ми також були гідні грати у фіналі, але сталося так, як сталося», – Едуард Федчук

Головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Володимир Журжій та капітан команди Едуард Федчук прокоментували п’ятий матч півфінальної серії, за підсумками якого гравці поступилися одеській «БІПі».

Володимир Журжій: «Сьогодні нам не вистачило підборів, влучань, тобто всіх баскетбольних компонентів. Ми просто програли Одесі по всіх параметрах. Можу подякувати своїй команді за самовіддачу та емоції, але в баскетбол ми програли, перемога Одеси цілком закономірна. Багато гравців у нас випало з гри. По ефективності також все погано. Десь хлопцям не вистачило емоцій. Ми єдина команда, яка зіграла повністю всі ігри у плей-офф – це була одинадцята гра. Було дуже багато емоційних ігор, команді не вистачило емоцій. Я вітаю Одесу з виходом до фіналу.

Не пам’ятаю, щоби в попередні роки приходило стільки людей, як сьогодні. Тому я дякую за підтримку вболівальникам, хлопці хотіли перемогти для них, але не склалося. В кожного баскетболіста мають бути такі матчі. Цей був матч за медалі».

 

Едуард Федчук: «Не хочеться нічого видумувати. Скажу чесно: десь не забили свої відкриті кидки, зловили невеликий ступор в нападі. Не хочеться виправдовуватися, ми віддавали всі сили. Можливо, десь трішки не вистачило ротації. Десь Одеса, можливо, сильніша, але, при всій повазі, нам хотілося їх обіграти. Ми також були гідні грати у фіналі, але сталося так, як сталося.

Від щирого серця хочеться подякувати вболівальникам. Круто, коли приходить стільки людей, підтримують, телефонують, пишуть. У нас виростають крила від цієї підтримки. Запрошую, щоб вони й далі ходили, аби ми вигравали такі ігри, як ця».

Рекомендовано

Догори