Команда «ВНУ-КДЮСШ-СЛ» посіла друге місце в рамках 4 туру Кубка України з баскетболу 3х3. Матчі відбувалися 30 квітня в обласній ДЮСШ і були присвячені загиблому Герою Михайлу Приступі.
Під час відкриття турніру до присутніх звернувся директор департаменту організації та проведення змагань Федерації баскетболу України Олександр Гаврилов, який побажав гравцям успіху, а перемоги – найсильнішим.
Директор компанії «Західшина», меценат баскетбольних заходів Тарас Бончевський підкреслив, що спортсмени повинні пам’ятати подвиг Героїв, адже завдяки нашим Захисникам, таким як Михайло Приступа, є змога проводити змагання.
Після цього, зрештою, стартували поєдинки. Загалом, у цьому турі Кубка України взяли участь 9 чоловічих та 3 жіночих команди. Відзначаємо те, що у складі двох баскетбольних колективів грали гравці БК «Старий Луцьк-Університет». І якщо «Небезпечні єноти» (Петро Глушко, Ілля Бедлінський, Данило Марків і Дмитро Хомич) зупинилися на стадії ¼ фіналу, то команда «ВНУ-КДЮСШ-СЛ» (Володимир Коцько, Олександр Прозапас, Віталій Должко та Максим Дейна) дійшла вирішального матчу.
У півфінальній грі «ВНУ-КДЮСШ-СЛ» здолали принципових суперників з Рівного з рахунком 21-18. У фінальному поєдинку лучани зустрілися з командою Boris “Magic”Johnsоn (Андрій Кобець, Олександр Шашков, Владислав Лисаненко). Наші баскетболісти непогано розпочали гру і лідирували, однак у вирішальний момент все ж не влучили низку своїх кидків, в тому числі і з лінії штрафних. Суперник помилок лучанам не пробачив і здобув перемогу 21:16.
В матчі за третє місце перемогла збірна України U-21, яка здолала Рівне. Зауважимо, що тренером збірників є наставник «Старого Луцька-Університету» Володимир Журжій.
Серед жінок чемпіонками стала команда Івано-Франківська, яка у фіналі впевнено перемогла своїх землячок «Франківськ-18». Третє місце зайняли гравчині з Рівного. MVP змагань організатори визнали Олександра Шашкова (Boris “Magic”Johnsоn) та Ольгу Алексєйчик (Івано-Франківськ).
Нагороджували призерів Кубка члени президії – президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, начальник управління у справах молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та мама загиблого Героя Лариса Приступа. Ведучим заходу був Сергій Абрамчук.