Луцька команда – віце-чемпіон четвертого туру Кубка України з баскетболу 3х3

Команда «ВНУ-КДЮСШ-СЛ» посіла друге місце в рамках 4 туру Кубка України з баскетболу 3х3. Матчі відбувалися 30 квітня в обласній ДЮСШ і були присвячені загиблому Герою Михайлу Приступі.

Під час відкриття турніру до присутніх звернувся директор департаменту організації та проведення змагань Федерації баскетболу України Олександр Гаврилов, який побажав гравцям успіху, а перемоги – найсильнішим.

Директор компанії «Західшина», меценат баскетбольних заходів Тарас Бончевський підкреслив, що спортсмени повинні пам’ятати подвиг Героїв, адже завдяки нашим Захисникам, таким як Михайло Приступа, є змога проводити змагання.

Після цього, зрештою, стартували поєдинки. Загалом, у цьому турі Кубка України взяли участь 9 чоловічих та 3 жіночих команди. Відзначаємо те, що у складі двох баскетбольних колективів грали гравці БК «Старий Луцьк-Університет». І якщо «Небезпечні єноти» (Петро Глушко, Ілля Бедлінський, Данило Марків і Дмитро Хомич) зупинилися на стадії ¼ фіналу, то команда «ВНУ-КДЮСШ-СЛ» (Володимир Коцько, Олександр Прозапас, Віталій Должко та Максим Дейна) дійшла вирішального матчу.

У півфінальній грі «ВНУ-КДЮСШ-СЛ» здолали принципових суперників з Рівного з рахунком 21-18. У фінальному поєдинку лучани зустрілися з командою Boris “Magic”Johnsоn (Андрій Кобець, Олександр Шашков, Владислав Лисаненко). Наші баскетболісти непогано розпочали гру і лідирували, однак у вирішальний момент все ж не влучили низку своїх кидків, в тому числі і з лінії штрафних. Суперник помилок лучанам не пробачив і здобув перемогу 21:16.

В матчі за третє місце перемогла збірна України U-21, яка здолала Рівне. Зауважимо, що тренером збірників є наставник «Старого Луцька-Університету» Володимир Журжій.

Серед жінок чемпіонками стала команда Івано-Франківська, яка у фіналі впевнено перемогла своїх землячок «Франківськ-18». Третє місце зайняли гравчині з Рівного. MVP змагань організатори визнали Олександра Шашкова (Boris “Magic”Johnsоn) та Ольгу Алексєйчик (Івано-Франківськ).

Нагороджували призерів Кубка члени президії – президент БК «Старий Луцьк-Університет» Олексій Мельник, начальник управління у справах молоді та спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук, директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та мама загиблого Героя Лариса Приступа. Ведучим заходу був Сергій Абрамчук.

Рекомендовано

Догори
Підтримати