Луцька команда посіла друге місце в третьому турі ЧУ з баскетболу 3х3

28 квітня в залі обласної ДЮСШ відбувся третій тур чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед юніорів та юніорок (U18). Змагання присвячені пам’яті загиблого Героя Михайла Приступи.

У юнаків участь взяли 11 команд, у дівчат – 3 команди. Відзначимо, що декілька команд представляли місто Луцьк, а також була команда і з Нововолинська.

Зрештою, у фінальному матчі місцева команда БК Джип SL зустрічалася з БК Хмельницький. В складі лучан грали Роман Снитюк, Іван Каліщук, Антон Тартаковський, Ілля Войтович. Фінальна сирена зафіксувала перемогу суперника 19:11.

Третє місце зайняла команда «Інваспорт» з Дніпра, яка в матчі за третє місце обіграла «Пустомити» (Львівщина). У дівчат переможцями туру стала команда з Рівного.

Серед юнаків MVP туру визнали  Олександра Євчишина (Хмельницький), а у дівчат таку ж нагороду отримала  Євгенія Безкоровайна (Рівне).

Нагородження проводили віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський та капітан команди Володимир Коцько.