Луцьк проти Рівного: насичена історія і ще більше попереду

Луцьк проти Рівного: насичена історія і ще більше попереду

Анонсуємо волинське дербі: команда Володимира Журжія протистоятиме підопічним Михайла Переверзія.

Луцьк і Рівне можна по праву вважати баскетбольними містами. З роками змінювалися назви команди, але кожен з цих сусідніх обласних центрів завжди славився своєю школою баскетболу. Тепер флагманами баскетболу сусідніх міст є БК «Старий Луцьк-Університет» та БК «Рівне», протистояння яких не буває сумним і монотонним.

Навіть у товариських матчах Луцьк та Рівне грають наповну. Яскраві приклади – протистояння у передсезонному матчі Турніру пам’яті Олексія Веремійчика. Автор цих рядків добре пам’ятає розчарування рівнян, коли вони були близькі до «камбеку» у фіналі цьогорічного турніру, але зрештою – поступилися. Що вже говорити про офіційні матчі?

Рівняни «зацементували» за собою друге місце у нашій групі. Щоправда, амбітних хлопців з сусіднього обласного центру це навряд заспокоїть. В минулому турі Рівне мало нагоду зрівнятися з волинянами у турнірній таблиці, але у другому поєдинку проти Хмельницького наш суперник все ж поступився.

Втім, немає сумніву, що гості їдуть до Луцька лише за позитивним результатом. І 60 з «хвостиком» кілометрів та пандемія – не перешкода для вболівальників біло-червоних, аби підтримати свою команду на виїзді. В порівнянні з матчами першого кола у команди Переверзія додалися Соловйов та Жуковський, однак немає у ростері Казанчука. Звісно, склад суперника, де лідерами за статистичними показниками є Адедиран та Тимощук, від того слабшим не став.

Теоретично лучан у звітних протистояннях влаштує і рахунок 1-1, але хіба є сумніви, що наші хлопці перед рідними вболівальниками гратимуть на максимум? Волиняни не грали минулого вікенду офіційних матчів, але низка гравців команди мали проблеми зі здоров’ям. Вболівальники «Старого Луцька» сподіваються, що їх улюбленці зможуть відновитися до важливих матчів.

«Ростер» волинян – оптимальне поєднання молоді та досвіду. Важливо, що у поєдинках в Рівному наша команда довела, що може перемагати суперника, незважаючи на обставини. У левовій частині матчів підопічні Володимира Журжія грали проти рівнян не в оптимальних складах. Сподіваємося, що до звітних ігор попереднє речення не буде актуальним. Про статистику та форму волинян говорити не будемо. Традиційно, сильна сторона «Старого Луцька» – командна взаємодія і характер.

Матчі «Старого Луцька-Університету» та «Рівного» відбудуться у 5-6 лютого. Перша гра стартує о 20:00, друга – о 12:00. Трансляція – Ютуб, 12 канал. Локація – обласна ДЮСШ.

Текст- Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори