Луцьк проти «напівамериканських» Черкас: анонс матчу Суперліги

Луцьк проти «напівамериканських» Черкас: анонс матчу Суперліги

Сьогодні команда Володимира Журжія втретє зіграє з «Черкаськими Мавпами».

В київському баблі зіграють безпосередні конкуренти в турнірній таблиці. Підопічні Сліпенчука мають на одну перемогу менше, втім в них ще є три матчі в запасі. У попередніх поєдинках сьогоднішні суперники обмінялися перемогами.

«Черкаські Мавпи» мають в своєму активі чотири перемоги. В попередньому баблі черкащани обіграли «Запоріжжя», але поступилися «Будівельнику» та «Дніпру». При цьому, наш суперник продовжує підсилюватися: в розташуванні команди з’явився ще один легіонер – Рід.

Запрошення легіонерів, нових українських гравців та тренера свідчать про амбіції черкащан, як мінімум, покращити свої позиції в турнірній таблиці. «Лейк проти «Дніпра» – таку цитату використав під час матчу черкащан та дніпровців коментатор того протистояння.  Дійсно, американець був лідером колективу Артема Сліпенчука, однак залишив розташування команди. Втім є ще й Максвелл та кваліфіковані українці – Руслов, Сорочан, Скіра, Липовцев. Тому на нашу команду чекає протистояння з достатньо непростим суперником, який гратиме в агресивний баскетбол.

Луцьк, як і суперник, в попередньому баблі здобув лише одну перемогу. Втім хлопці Володимира Журжія були близькими і до перемоги в матчі з «Дніпром», однак не склалося.

За Луцьк встиг дебютувати Ігор Федчук, декілька тренувань з командою провів і Петро Глушко, який перебуває в лавах ЗСУ і до того зіграв лише одну гру в цьому сезоні. Низка гравців «Старого Луцька» під час підготовки до звітного баблу мала проблеми зі здоров’ям. Тим не менш, наші хлопці налаштовані продемонструвати свою кращу гру і здобути позитивний результат.

Що: Суперліга Parimatch

Коли: 28 лютого, 15:00

Де: Київ, ПС «Венето»

Трансляція: Хспорт+, Ютуб ФБУ

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати