Луцьк проти Львова: битва ціною у півфінал

Луцьк проти Львова: битва ціною у півфінал

30-го квітня «Старий Луцьк-Університет» зіграє вирішальний матч за вихід до півфіналу.

Команди Вищої ліги визначили трьох з чотирьох півфіналістів. БК «Рівне» зіграє проти «Кривбаса», а на переможця пари «Старий Луцьк-Університет» – «Львівська Політехніка» вже чекає одеська «БІПА». Сьогоднішня гра у Луцьку визначить хто продовжить боротьбу за медалі, а хто достроково завершить сезон.

Команда Ярослава Зубрицького не стала «придумувати велосипед» і спробувала використати ту тактику, яка давала результат у першому чвертьфіналі. Тим не менш, ані зонний захист, ні тактичні корективи тренерського штабу по ходу гри не дали бажаного ефекту.

В атаці знову добре виглядав Полюляк, який набрав 22 очки, але інші гравці «Львівської Політехніки», за винятком Кича, не досягнули і позначки у 10 очок. Львів’яни були гіршими за більшістю статистичних показників і, зрештою, поступилися нашій команді.

Хлопці Володимира Журжія провели хороший поєдинок у Львові. Так, ситуативно галичани та судді попсували нерви нашій команді, проте загалом цей матч «Старий Луцьк-Університет» може занести до свого активу. Незважаючи на проблеми із перебором фолів, гості зуміли продемонструвати свій клас та завоювати перемогу.

Особливо варто відзначити капітана Федчука, який, незважаючи на те, що більшу частину гри провів на «фол траблі», став найрезультативнішим гравцем та привів своїх одноклубників до перемоги. Без сумніву, поєдинок у Львові до свого активну можуть занести більшість гравців волинян. Тепер залишається не оступитися у домашньому поєдинку і після свят продовжити боротьбу за медалі.

Матч ¼ фіналу між БК «Старий Луцьк-Університет» відбудеться 30-го квітня у Луцьку. Локація – обласна ДЮСШ (Шевченка 3). Трансляція – Ютуб та 12 канал.

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати