Луцьк проти Кривого Рогу: продовження баскетбольної історії (АНОНС)

Луцьк проти Кривого Рогу: продовження баскетбольної історії (АНОНС)

Сьогодні відбудеться перша кубкова зустріч «Старого Луцька» та БК «Кривий Ріг».

Баскетбольна історія протистоянь Луцька та Кривого Рогу доволі насичена. Обидва міста з впевненість можна називати баскетбольними. В складі команд доволі багато «старих знайомих» та кваліфікованих виконавців, тож немає сумнівів, що нас очікує захопливе протистояння.

Команда Сергія Корабльва – серед лідерів групи №1 Вищої ліги. В їх активі 3 перемоги та 1 поразка. При цьому, команда програла у дуже конкурентному поєдинку «МБК-2-НІКО». Загалом же, у наших суперників дуже кваліфікований підбір виконавців: досвідчені Нікітін та Анісімов, перспективні Фролов та Горобченко. Не варто забувати і про екс-гравця «Волиньбаскета» Назарія Кісільчука. За статистичними показниками є Артем Водолазький (20 очок), Валерія Анісімов (7.5 підбирань) та Максим Нікітін (6 передач).

Лучани впевнено стартували у чемпіонаті, здобувши 4 перемоги. Наша команда разом із БК «Рівне» лідирує у групі № 2. Приємно відзначити те, що підопічні Володимира Журжія з кожним матчем виглядають все впевненіше. Для прикладу, у минулому турі команда заслужено двічі переграла потужну «БІПУ». На жаль, травму отримав один з лідерів волинян Володимир Коцько. Тим не менш, інші гравці – в строю і налаштовані допомогти своїй команді. За статистичними показниками лідером «Старого Луцька-Університету» є Владислав Унгурян, однак й інші гравці нашої команди перебувають у дуже хорошій формі і готові продемонструвати свої найкращі якості.

Перший кубковий матч відбудеться 22 жовтня у Луцьку. Початок – 19:00. Трансляція – Ютуб. Вболівальників очікує захопливе протистояння, переможця якого визначать за підсумками двох матчів.

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати