Луцьк-Львів: дербі, баскетбол та історія (анонс матчів )

Луцьк-Львів: дербі, баскетбол та історія (анонс матчів )

 

Команда Володимира Журжія завершальні матчі 2021-го року проведе у Львові.

Незважаючи на те, що БК «Старий Луцьк-Університет» – відносно молодий клуб на «баскетбольній мапі», історія протистоянь з «Львівською Політехнікою» є досить насиченою: кубок та чемпіонат Вищої ліги є тому підтвердженням. Попри те, що статистика та турнірне положення говорять про ймовірну перевагу нашої команди, легко у місті Лева лучанам точно не буде. В протистояннях Львів-Луцьк інакше не буває…

«Львівська Політехніка» знаходиться не у найкращому турнірному становищі. У команди Ярослава Зубрицького всього одна перемога на рівні групового етапу. Незважаючи на це, галичани – достатньо кваліфікована команда, яка робить ставку на місцевих вихованців, швидкий та агресивний баскетбол.

Так, львів’янам трішки не вистачає класу, однак бажання та самовідданості – не позичати. Немає сумніву, що на власному майданчику «Львівська Політехніка» точно намагатиметься засмутити волинян. За статистичними показниками лідерами у господарів є тріо Кич-Бартоломеєв-Капко.

Гості їдуть до Львова у статусі фаворита та лідера групи Вищої ліги. Команда Володимира Журжія у попередньому турі двічі вдома обіграла дубль южненського «Хіміка». При цьому, низка гравці продемонструвала класну гру.

Наша команда знаходиться у хорошій фізичній та функціональній формі. Про це говорять гравці, тренери і, власне, підтверджує статистика матчів Вищої ліги. Без сумніву, жоден інший результат, окрім двох перемог, для БК «Старий Луцьк-Університет» буде розцінюватися як невдача. Тому – наша команда налаштована завершити рік на можорній ноті і завоювати дві перемоги у непростих протистояннях у Львові.

Перший матч команди розпочнуть 18 грудня о 17:00, а матч-відповідь проведуть 19 грудня. Старт о 12:00. Трансляція – Ютуб ФБУ.

Рекомендовано

Догори
Підтримати