Луцьк – Київ у Черкасах: анонс матчу Суперліги

Луцьк – Київ у Черкасах: анонс матчу Суперліги

 

Команда Володимира Журжія розпочне київський бабл матчем проти «Київ-Баскета».

Сьогоднішні суперники лише починають писати свою історію протистоянь, адже у цьому сезоні команди вперше зіграли між собою. Наразі у всіх іграх перемагали гравці Володимира Холопова, однак сьогодні лучани матимуть можливість взяти реванш.

«Київ-Баскет» продовжує боротьбу за «срібло» чемпіонату. Зараз команда посідає поточне третє місце, однак «Дніпро» – зовсім поруч. Втім і «БІПА» дихає в спину, тож столична команда в кожному матчі демонструватиме максимум своїх зусиль, тому, незважаючи на всі фактори, про якусь теоретичну недооцінку «Старого Луцька-Університету» не йдеться.

Тріо Дубоненко-Заплотинський-Мусієнко є поточними лідерами столичної команди за статистичними показниками. Серед ключових гравців «Київ-Баскета» варто відзначити Новікова та Кінгсбі. І без того солідний ростер киян нещодавно підсилив Артур Фреш-Стаханов, тож у розпорядженні Володимира Холопова є достатньо кваліфікованих гравців, які можуть виконувати поставлені завдання.

В розташуванні «Старого Луцька-Університету» панує робоча атмосфера. Команда налаштована перервати серію із поразок, хоча всі чудово розуміють, що зробити це буде не просто. Втім ніхто не обіцяв легкої прогулянки у Суперлізі, тож незважаючи на травми, пошкодженні та інші фактори лучани боротимуться за позитивний результат.

Що: Суперліга

Де: Черкаси, ПС «Будівельник»

Коли: 28 березня, 12:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

Рекомендовано

Догори