Луцьк – Кривий Ріг. Дубль 2 (Анонс)

Луцьк – Кривий Ріг. Дубль 2 (Анонс)

Завтра визначиться, хто ж пройде до наступного раунду Кубка України.

Не встигли влягтися емоції поєдинку попереднього раунду у Луцьку, як вже 24-го жовтня команди зіграють ще один матч, який і вирішить, хто пройде далі у Кубку Українки. В момент написання цього тексту «Старий Луцьк-Університет» вирушив в далеку дорогу і вже завтра о 14:00 лучани вийдуть на майданчик у кубковому поєдинку.

У Луцьку команда Сергія Корабльова провела дуже неоднозначний поєдинок. Відрізками гості виглядали непогано, однак наставникам криворіжців є про що подумати: низка гравців не змогли продемонструвати свої найкращі якості, Фролов та Анісімов швидко перебрали фолів та програли підбирання, відрізками в команди виникали ситуативні проблеми в обороні та атаці. Тим не менш, у Кривого Рогу буде перевага власного майданчика та можливість діяти з позиції сили. Відзначаємо і форму Артема Водолазьського, який є лідером команди на старті сезону.

Переможна гра принесла наставникам нашої команди ще й чимало проблем. До травмованого Коцька доєдналися Крамар та Тютюнник. Зважаючи на те, що вже за тиждень «Старий Луцьк» чекає справжня битва у Рівному, це не дуже веселі новини. Говорити про якісь конкретні завдання лучан у завтрашньому поєдинку у форматі журналістського матеріалу – не варто. Зрештою, це лише старт сезону і «лягти кістьми», щоб втратити ще декількох гравців через травми та пошкодження точно не варто. Тим не менш, немає сумнівів, що «луцькі лицарі» битимуться до останнього і вивішувати «білий прапор» точно не будуть. Наша команда розпочне поєдинок з умовних +4 і спробує зіграти на власних сильних якостях.

Матч-відповідь Кубка України відбудеться завтра, 24-го жовтня, у Кривому Розі. Старт поєдинку о 14:00. Трансляція – Ютуб.

Рекомендовано

Догори
Підтримати