Сьогодні команда Дмитра Чайковського зіграє проти чемпіона у Рівному. А також – дограє поєдинок, перерваний через повітряну тривогу у Дніпрі.
Регулярний сезон поточного чемпіонату близький до свого завершення. До вирішальних матчів, які передуватимуть серії плей-офф, звітні команди підходять у різному статусі та з різними завданнями. Якщо перша сходинка підопічних Коваля не піддається сумніву, то лучани ведуть боротьбу із Запоріжжям за шосте місце у турнірній таблиці.

Дніпро виграв всі 18 матчів у цьому сезоні суперліги. Не всі поєдинки були легкою прогулянкою, але результат – понад усе. Безапеляційність дніпрян на внутрішній арені не залишилася не поміченою наставниками національної збірної: на вирішальні матчі відбору відразу два гравці з команди Коваля (Конєв та Сипало) викликані у збірну.

«Старий Луцьк-Університет» повернув в команду Олександра Кольченка. Без сумніву, це піде на користь волинянам. Хорошу та стабільну гру в останніх поєдинках демонструють Прозапас та Лесик. Підсилить ростер колективу і ймовірне повернення капітана Мусієнка, який отримав м’язову травму у баблі в Івано-Франківську.

Що: Суперліга Favbet
Де: м. Рівне, ДЮСШ №4
Коли: 14 лютого, 17:00 (догравання о 19:00)