Київ прийматиме протистояння Луцька та Черкас (анонс)

«Бабл» у столиці наша команда розпочне матчем проти одного з лідерів чемпіонату.

Зовсім нещодавно суперники зіграли поєдинок у Черкасах. Тоді впевнену перемогу святкувала команда Артема Сліпенчука. Незважаючи на те, що пройшло не так і багато часу, в обох команд є певні зміни, які можуть вплинути на перебіг цього протистояння.

«Черкаські Мавпи» посідають поточну третю позицію у турнірній таблиці, втім наразі відзначаємо щільність результатів і, як наслідок, розташування команд. Домашній «бабл» команда Спіпенчука провела не найкращим чином: лише одна перемога у трьох поєдинках, тож сьогодні у черкащан вистачатиме мотивації.

Серед лідерів «Мавп» варто відзначити Андрія Агафонова. Досвідчений бігмен є кращим в своїй команді за середньою кількістю набраних очок та підбирань. Впевнено грає і американський розігруючий команди Ерік Бун, який посилив ростер нашого суперника по ходу чемпіонату, втім вже є одним з лідерів команди.

Лучани досить непогано провели останній бабл – дві з трьох перемог і хороша якість гри. Звісно, невеличка «ложка дьогтю» – поразка від Рівного. Тим не менш, трагедії з цього результату ніхто не робив. Так само обережно поставилися в колективі і до локальних успіхів: всі розуміють, що левова частина чемпіонату попереду, тож треба працювати ще наполегливіше.

У минулому «баблі» впевнену гру продемонстрував капітан Коцько, його почин підтримали і одноклубники. Відзначаємо неприємну тенденцію у «лазареті»: до травмованого Дейни додалося пошкодження Томаса та інших ключових виконавців. Однак вже традиційно наша команда готова нав’язувати боротьбу супернику, попри обставини.

Що: Суперліга Favbet

Де: м. Київ, ПС «Венетто»

Коли: 17.12.2023, 15:00

Трансляція: Ютуб ФБУ

 

Рекомендовано

Догори