Команда ВНУ ім. Лесі Українки – переможець турніру з баскетболу

Команда ВНУ ім. Лесі Українки – переможець турніру з баскетболу

10 вересня у спорткомплексі Волинського національного університету ім. Лесі Українки відбувся турнір з баскетболу. Спортивне дійство організували з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Учасниками турніру стали три команди – баскетболісти ВНУ ім. Лесі Українки, ЛНТУ та збірна шкіл міста Луцька. Під час церемонії відкриття присутні заспівали Державний гімн, вшанували загиблих Героїв та ознайомилися з регламентом турніру.

Згодом, власне, відбулися поєдинки за круговою системою. Варто відзначити команду школярів міста Луцька. Наймолодші учасники турніру продемонстрували велике бажання та свій потенціал, який в подальшому дозволить їм прогресувати та досягати хороших результатів. Поки ж юнаки здобули третє місце в боротьбі з більш досвідченими та фізично сильнішими опонентами.

Видовищним видалося студентське «дербі» між командами ВНУ та ЛНТУ. Команда «політеху» зуміла нав’язати господарям майданчику боротьбу, втім більш досвідчена команда Університету Лесі Українки з гравцями «Старого Луцька» у складі зуміла завоювати перемогу і, як підсумок, золоті медалі.

Після завершення всіх матчів відбулося нагородження учасників. Ведучим дійства традиційно був Сергій Абрамчук, який акцентував на тому, що українці – сильна і спортивна нація, а згодом – передав слово почесним гостям.

Директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий запевнив, що місцева влада буде і надалі підтримувати спортивні ініціативи. «Баскетбол у Луцьку знаходиться на високому рівні», – заявив Володимир Захожий і акцентував увагу на тому, що багато спортсменів та тренерів героїчно боронять нашу землю від загарбників.

Декан факультету фізичної культури та спорту ВНУ ім. Лесі Українки Василь Пантік подякував всім Героям та присутнім спортсменам. Він запевнив, що спорт буде і надалі серед пріоритетів Університету Лесі Українки.

Віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський подякував всім, хто долучився до організації турніру. Це, зокрема, Федерація баскетболу міста Луцька, департамент молоді та спорту Луцькради, Фонд Ігоря Палиці «Тільки Разом» та ВНУ ім. Лесі Українки. Завершився захід спільним фото.

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати