Коли можна і треба перемагати: анонс матчу проти «Прикарпаття-Говерли»

Коли можна і треба перемагати: анонс матчу проти «Прикарпаття-Говерли»

Команда Володимира Журжія вирушила в Черкаси, аби провеcти перші матчі в 2023-му році. Суперники – безпосередні сусіди волинян у турнірній таблиці. Тому наша команда може і повинна переривати серію з невдач.

Першу гру «Старий Луцьк-Університет» зіграє проти «Прикарпаття-Говерли». Суперники вже зустрічалися у Луцьку. Тоді команда Євгена Мурзіна зуміла перемогти. Загалом же у Івано-Франківська досить непогане турнірне становище – поточне п’яте місце. Вище лише четвірка – «Будівельник», «БІПА», «Київ-Баскет» та «Дніпро». Втім на старті чемпіонату ці команди виглядали суттєво сильніше за інших учасників Суперліги.

Команда у Євгена Мурзіна – це кістяк зіграних між собою місцевих гравців, які мають хороший досвід у Вищій лізі, а також «точкове» підсилення кваліфікованими виконавцям на кшталт Старцева, Водолазського, Ожегова. Наш суперник достатньо різносторонній: може нав’язати боротьбу під кільцем за рахунок габаритних Лесика, Чугунова, Ожегова та Гуменюка, або ж швидкий баскетбол та кидки з периметру у виконанні Старцева, Водолазського, Аврахова.

«Старий Луцьк-Університет» посилено готувався до звітного баблу. Всі чудово розуміють, що вболівальники зачекалися перемог. Зрештою, коли ж їх здобувати, якщо не в матчах з сусідами за турнірною таблицею.

Різдвяні свята у Луцьку використали з користю. Команда мала два дні відпочинку, а весь інший час провела у тренуваннях та підготовці до ігор. Побачимо чи дасть це очікуваний результат. В непоганій формі перебувають лідери команди Коцько, Рудаков та Євген Коровяков, а бігмени на чолі з Швагринським покликані не програти боротьбу під щитом.

Що: Суперліга Parimatch

Коли: 10 січня, 15:00

Де: Черкаси, ПС «Будівельник»

Трансляція: XСпорт, Ютуб ФБУ

 

Текст: Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори
Підтримати