«Коли дуже важко, але треба показати результат – ми здатні це зробити», – Володимир Журжій

Вже незабаром БК «Старий Луцьк-Університет» зіграє заключні матчі першого групового етапу проти другої команди групи – БК «Рівне». До цього команда Володимира Журжія провела напружені протистояння у Хмельницькому. Саме про поєдинки з прямими конкурентами за найвищі місця це флеш-інтерв’ю з головним тренером волинян.

Хочеться згадати про поєдинки з Хмельницьким. Обидва матчі були дуже рівними та конкурентним, але завершилися з різним результатом. Чого не вистачило в першій грі, аби все ж перемогти?

  • У нас були кадрові проблеми. Не вистачало Влада Унгуряна. В першій грі дійсно могли виграти, але була погана реалізація штрафних. Не зникла вона, на жаль, і в другому матчі. Коли грають рівні команди, то будь-яке очко важко дається. Окрім цього, ми не впоралися з Антоном Буцом. Він зібрав багато підбирань і потужно зіграв. Ще один момент: хлопці давно не грали з таким суперником. В першому матчі не відразу впіймали цей ритм. Тим не менш, привезти бодай одну перемогу з Хмельницького – також хороший результат.

Незважаючи на рівний хід і другого матчу, у мене десь була впевненість, що перемога не втече. Було видно, що і хлопці, попри поразку у першій грі, вірили у свої сили.

  • Ми завжди віримо у перемогу. Після першої гри вдало провели роботу над помилками. Хлопці дуже хотіли взяти реванш. Нам це вдалося. На мою думку, результати цих матчів закономірні.

Як у Рівному, так і у Хмельницькому наша команда програвши перший матч, зуміла взяти реванш. Це ознака того, що в «Старого Луцька» є характер і воля до перемоги?

  • Це говорить про те, що хлопці вміють тримати удар. Минулого сезону у нас також були поєдинки, коли ми не мали права на помилку і гравці зуміли мобілізуватися. В нашої команди є характер. Коли дуже важко, але треба показати результат – ми здатні це зробити.

Декілька днів залишилося до матчів проти рівнян. Ніби небагато часу пройшло після виїзних поєдинків, але наш суперник змінюється. І в кадровому та ігровому напрямку також. Зокрема, додалися до ростеру Соловйов та Жуковський. Впевнений, що Ви передивилися чи не всі матчі рівнян. Що скажете про суперника?

  • Матчі з цією командою у будь-яких складах, обставинах є дуже принциповими і для них, і для нас. Так вже склалося географічно та історично. Ці матчі є важливими з точки зору турнірного значення. Окрім цього, в нашому місті давно не було великого баскетболу. Готуємося ретельно. Дійсно, у суперника додалися два якісних виконавці, але і до того склад у них був достатньо кваліфікований. Думаю, що нас очікує два конкурентних матчі. Моя позиція, що Луцьк, Рівне та Хмельницький – достатньо рівні команди. Тому матчі – завжди запеклі. Впевнений, що і прийдешні поєдинки не будуть виключенням з правил.

Перед Хмельницьким у нас захворів Унгурян. На жаль, це був не поодинокий випадок. Мали проблеми зі здоров’ям й інші гравці. Як оціните функціональний стан команди: хвороби вибили команду з ігрового ритму чи все впорядку?

  • Дійсно, на Влада ми розраховували, але прийняли рішення, щоб він не їхав у Хмельницький. Для нас здоров’я спортсмена – найважливіше. Згодом перехворіла ще низка гравців. У хлопців різний функціональний стан, але наше завдання – підвести команду так, щоб всі рухалися на одних швидкостях. Якщо хтось буде просідати фізично – будемо приймати рішення. Хлопці стараються, ніхто не жаліється. Хоча, звісно, воно просто так все не проходить. Тим не менш, ще є час і спробуємо підійти в оптимальних кондиціях.

Ви неодноразово говорили про те, що хлопців не треба зайвий раз налаштовувати на матчі проти БК «Рівне». Дійсно, тут важливо буде не перегоріти через надмірне бажання та відповідальність. З огляду на психологічний аспект, трибуни допоможуть команді у цих матчах?

  • Свої трибуни завжди надихають на героїчні вчинки, навіть коли матч невдало складається. Матчі з Рівнем починаються задовго до стартового свистка. Іде якась психологічна накачка, телефонні дзвінки і багато навколо баскетбольних моментів. Я би хотів, щоб ми підійшли до цих поєдинків з холодною головою. Так, це важливі матчі, але ще не фінал Вищої ліги. Попереду ще багато вирішальних протистоянь.

Спілкувався Андрій Мошкун

 

 

Рекомендовано

Догори