І нехай весь світ зачекає, коли Рівне проти Луцька грає: анонс матчів Вищої ліги

І нехай весь світ зачекає, коли Рівне проти Луцька грає: анонс матчів Вищої ліги

Сьогодні-завтра на нас очікує «родзинка» Вищої  ліги: протистояння Рівне-Луцьк.

Матчі цих суперників – як футбольне дербі «класичне» у виконанні «Шахтаря» та «Динамо»: сумно точно не буде. Перед початком сезону команди традиційно зіграли у турнірі пам’яті Олексія Веремійчика. Незважаючи на те, що матч був наполовину товариським, суперники не шкодували себе і продемонстрували справжнє шоу. Луцьк виграв, але Рівне було дуже близьким до камбеку. Атмосфера на трибунах і на майданчику була просто неймовірною. Що вже говорити про офіційні матчі?

Рівняни традиційно впевнено виглядають у регулярному чемпіонаті. Команда Михайла Переверзія видала серію з 9 перемог і лише в останньому матчі проти Хмельницького зазнала першої поразки. Втім, це скоріше додатково розізлить досвідчених гравців, ніж змусить засумніватися у власних силах.

Серед ймовірних козирів команди суперника варто відзначити тріо бігменів Герасимчук-Адедиран-Шепелєв. Перший – мозок і душа команди на майданчику, другий – досвідчений габаритний бігмен, який дуже непогано виглядає в останніх поєдинках. Шепелєв третій у своїй команді за результативністю та другий за підбираннями. Ноу коментс?

В порівнянні з минулим сезоном у розташуванні гостей з’явилися Казанчук та Водолазький – гравці знані на рівні Вищої ліги. Августін додав команді Переверзія варіативності серед захисників, а Артем традиційно демонструє непогані «шутерські» здібності. Загалом же, Рівне – «міцний горішок» зі своїми козирями, тож на лучан очікують непрості протистояння.

А що там у Луцька? Якщо подивитися у графу «Статистика» на сайті ФБУ, то лідером там є Владислав Унгурян. І ніби ж нічого не змінилося у порівнянні з минулим сезоном, але так може здатися лише людям, які поверхнево розбираються у баскетболі.

Перш за все, відзначаємо якісне підсилення нашої команди: тріо Коровяков-Заєць-Рудаков, без сумніву, покликане не просто на папері зробити ростер більш грізним, а й додати потужності лучанам. І якщо перші двоє вже продемонстрували свої сильні якості в офіційних матчах, то Олегу Рудакову лише належить це зробити. Тим не менш, з його досвідом і кваліфікацією немає сумнівів – все вийде!

Володимир Журжій неодноразово під час сезону відзначав те, що його підопічні сильні саме командною взаємодією, тому наразі перестаємо акцентувати увагу на персоналіях, а просто затамовуємо подих в очікуванні баскетбольного шоу і віримо у свою команду.

Матчі БК «Старий Луцьк-Університет» та БК «Рівне» відбудуться 20-21 листопада у сусідньому обласному центрі. Початок о 19:30 та 15:30 відповідно. Трансляція – Ютуб ФБУ.

Едуард Федчук (капітан БК «Старий Луцьк-Університет»): « Готуємося у звичному режимі. По тренуваннях видно, що ми дуже засумували за офіційними матчами. Суперник нам добре знайомий. Впевнений, що матчі будуть дуже цікавими. Рівне – хороша та сильна командна. Для глядачів це будуть цікаві протистояння. Наша команда їде в Рівне за двома перемогами».

 

Текст – Андрій Мошкун

 

 

Рекомендовано

Догори