Хороші знайомі із сусіднього Львова: анонс матчів проти «Львівської Політехніки»

Хороші знайомі із сусіднього Львова: анонс матчів проти «Львівської Політехніки»

Підопічні Володимира Журжія зіграють проти команди «Львівська Політехніка».

Завтра у Львові стартує двоматчеве протистояння Галицько-Волинського дербі. Місцева команда спробує взяти реванш у «Старого Луцька» за поразки у першому колі змагань. Лучани ж намагатимуться довести,що не дарма знаходяться серед лідерів чемпіонату. У грудні минулого року дві перемоги святкували хлопці Володимира Журжія, але завтра-післязатра на нас чекають нові протистояння, на які статистика попередніх зустрічей великого впливу не матиме.

«Львівська Політехніка» нинішнього зразка – молода команда, зібрана зі студентів вишу, яка грає у швидкий самовідданий баскетбол. У ситуаціях, коли не вистачає досвіду та майстерності, підопічні Ярослава Зубрицького беруть бажанням, самовідданістю та хорошою фізичною підготовкою.  Серед лідерів команди за статистичними показниками те реальним станом справ – Богдан Степанченко, Данило Кич, Дмитро Клебан. І нехай галичани наразі серед аутсайдерів чемпіонату – немає сумнівів, що вони спробують зачепитися бодай за одну перемогу у матчах із «Старим Луцьком».

Волиняни скористалися паузою у чемпіонаті і мали можливість перевести подих перед вирішальними матчами Вищої ліги. Тим не менш, наша команда все ще не може розраховувати на капітана Едуарда Федчука. В «букет» до цього – ще низка травм та пошкоджень гравців з основної обойми гравців, тож саме кадрова ситуація наразі є найбільшим головним болем для тренерів.

Тим не менш, досвід, майстерність та підбір виконавців – на боці «Старого Луцька». Цікаво, що в порівнянні з грудневими матчами до лучан доєднався Юрій Крамар, який був одним з лідерів «Львівської Політехніки». Захисник поповнив  «львівський легіон» у складі «Старого Луцька». За відсутності Едуарда Федчука, капітаном команди є Дмитро Швагринський. Саме він лідер за статистичними показниками результативності та підбирань у нашій команді.

Суперників звітного протистояння пов’язує чимало речей: гравці, насичена історія протистоянь, географічна близькість, тощо. Зважаючи на це, глядачів чекатимуть напружені протистояння, де фаворитами є команда з Луцька, але львів’яни гратимуть вдома, тож спробують принести клопіт нашій команді. Перша гра відбудеться в суботу, 29-го лютого о 18:00. Наступний матч суперники зіграють в неділю, 1-го березня о 12:00.

Максим Дейна: Цю перерву ми провели з користю, підтягнули свої фізичні кондиції. Думаю, що в ігровому плані ми після перерви добавимо. Тестом хорошим для нас будуть матчі з «Львівською Політехнікою». Це молода команда, яка хоче показати свій характер. Для них кожна гра як останній бій. У них зараз не дуже хороші результати, але їх не треба недооцінювати. У матчах, які залишаються, нам потрібно здобувати лише перемоги. Наш суперник – швидка амбітна молода команда».

 

 

 

Рекомендовано

Догори