« Хочемо вибачитися за першу гру перед вболівальниками», – Андрій Співак про матчі з БК «Хімік-2»

« Хочемо вибачитися за першу гру перед вболівальниками», – Андрій Співак про матчі з БК «Хімік-2»

Захисник Андрій Співак розповів про поєдинки проти «Хіміка-2» та підготовку до матчів з БК «РІвне».

 Ти як досвідчений гравець, без сумніву, аналізував поєдинки проти «Хіміка-2». В чому причини невдач в цих матчах?

– По-перше, в нас важка ситуація з травмами. Фактично, кожен грає з мікротравмою або більш серйозною травмою. Вилетів Едік Федчук. Це повпливало на «лавку», на ротацію. Зіграла свою роль і дорога. Можливо, десь не налаштувалися добре. В другій грі все було «окей», але чотири людини сіли через перебір фолів. Нам їх не вистачало. Звісно, суперник теж добре грав. При нашій хорошій грі вони все одно багато влучали.

Чи вважаєш Ти, що однією з причин поразки в першому матчі є те, що южненці втягнули нашу команду у швидкісну гру, де молоді хлопці Пащенка почувають себе дуже добре?

– Я б не сказав, що ми аж так дали себе втягнути у таку гру. Просто у нас було дуже багато втрат. Здається, 25 чи 26. При цьому, 15 втрат у першій половині матчу. По факту, гру було зроблено після першої половини. Якби не було такої кількості втрат, не було б, напевно, і такого результату.

Команда постала зовсім іншою у другому матчі. Хлопці самі правильно налаштувалися чи тренери вдало проаналізували гру та внесли корективи?

– Це баскетбол. Тут від матчу до матчу по різному все складається. В нас така група, що кожна команда може в кожної виграти. Все залежить від настрою, ситуацію в команді, від ментальної та функціонального стану. Хочемо вибачитися за першу гру перед вболівальниками.

Дуже важкий календар у «Старого Луцька»: протягом трьох турів граємо із трьома лідерами групи. Окрім цього, наша команда має на один день менше на відпочинок. Чи вистачить часу підійти в оптимальних кондиція до Рівного?

– Все буде добре. Я не буду загадувати, звісно. Після дороги важко, але будемо тренуватися, розбирати їхні комбінації та їхніх гравців. Думаю, що проблем не повинно бути. Ми першу гру в Рівному провалилися. Таких ігор не має бути. Сподіваюся, що не зіграє роль велика кількість травм і нехватка гравців.

Рекомендовано

Догори
Підтримати