Галицько-волинське дербі у Суперлізі 2022: частина друга (анонс)

Галицько-волинське дербі у Суперлізі 2022: частина друга (анонс)

«Старий Луцьк-Університет» та «Політехніка-Галичина» зовсім нещодавно зустрічалися у Львові. Через обстріли рашистів зіграти той поєдинок команди змогли лише з другої спроби. В тому матчі в клатч-таймі підопічні Зубрицького вирвали перемогу. Втім наша команда була дуже близькою до позитивного результату.

Вболівальники лучан чекають від своїх улюбленців перемоги після серії невдалих результатів. Тим більше, в принциповому матчі з географічним сусідом. В цього протистояння багато баскетбольних і навколоспортивних фідбеків.

Галичани почали сезон із запізненням. Наразі в доробку гостей дві перемоги при трьох поразках. За статистичними показниками лідерами команди є тріо Горобченко-Тіщенко-Полюляк. Є в ростері «політехівців» і екс-гравці лучан Федчук та Крамар, та й загалом чимало кваліфікованих виконавців.

«Старий Луцьк-Університет» вдруге прийматиме суперників на своєму майданчику у цьому сезоні. Попепедній бабл волиняни не можуть занести до свого активу. Однак сьогодні та в неділю є чудова нагода реабілітуватися.

За словами Володимира Журжія, в матчі у Львові лучанам не вистачало Євгена Коровякова. Зараз один з лідерів «Старого Луцька» у складі і зможе допомогти своїй команді. Одним з ключових та показових протистоянь буде боротьба під щитам. Після тотального програшу підбирань в матчі проти «Будівельника» наша команда повинна навести лад в цьому ігровому аспекті, аби розраховувати на перемогу.

«Старий Луцьк-Університет» — «Політехніка-Галичина»

Луцьк, ОДЮСШ

Початок матчу — 18:00

Трансляція — XSPORT, ЮТУБ

 

Рекомендовано

Догори