Гравець БК «Старий Луцьк-Університет» Данило Марків успішно дебютував в складі збірної Ukraine U-21 з баскетболу 3х3.
В неділю, 2 липня, в Івано-Франківську відбувся 1-й тур чемпіонату України з баскетболу 3х3, інформує сайт ФБУ. Переможцем першого етапу чемпіонату України 3х3 серед чоловіків стала команда Ukraine U-21. У фінальному матчі Данило Марків, Максим Михайлов, Микита Когут та Олександр Дюпін перемогли команду “Не дуже”. Зауважимо, що наставником збірної є головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» Володимир Журжій.
В цьому літньому сезоні баскетболу 3х3 заплановано проведення п’яти турів, другий етап пройде в Києві 8-9 липня.