Команда Володимира Журжія стартує у домашньому баблі матчем проти столичного «Будівельника».
У минулому сезоні суперники відкрили лік очним протистоянням. Тоді сильнішою була команда Забірченка, яка, зрештою, стала чемпіоном. Втім в одному з матчів лучани зуміли досить непогано протистояти «Будівельнику», продемонструвавши непогану гру. Чому б не зробити це й сьогодні?
У порівнянні з минулим сезоном до столичної команди приєдналися центровий Лукінський, захисники Кошеватський та Луценко.
Останні двоє вже відіграють значну роль у побудові командних взаємодій, заміняючи таким чином Хохоника, який вже виступає за Запоріжжя. Суттєво додало потужності під щитами повернення після травми Нікітіна.
«Будівельник» – команда без легіонерів, але з дуже потужним українським ростером. Серед інших тут варто відзначити MVP минулого сезону Конєва та кращого центрового того чемпіонату Максима Сандула.
Надважливими гравцями є також досвідчені Буренко та Кольченко: Павло наразі є лідером команди за астистами та результативністю. Все більше довіряє Дмитро Забірченко і молодому Зайцеву.
Лучани наполегливо готувалися до домашнього баблу як у функціональному, так і у тактично-ігровому плані. Втім не обійшлося без неприємностей: частина гравців перехворіла, ще дехто отримав пошкодження. Зважаючи на це, підготовка до звітних поєдинків у команди Володимира Журжія була непростою.
Тим не менш, домашній майданчик – чудова мотивація та нагода продемонструвати свою гру на фоні хорошого суперника. Один з лідерів лучан Євген Коровяков в коментарі розповідав про те, що матч проти «Будівельника» буде показовим для «Старого Луцька-Університету»: волиняни зможуть перевірити себе на фоні чинного чемпіона Суперліги.
Що: Суперліга Favbet
Коли: 31 жовтня, 19:00
Де: м. Луцьк, обласна ДЮСШ
Трансляція: Ютуб ФБУ, Суспільне.Спорт