«Чесна» нічия: Луцькрада та журналісти не виявили сильнішого у баскетболі

«Чесна» нічия: Луцькрада та журналісти не виявили сильнішого у баскетболі

Ранок 3-го жовтня для  декількох десятків представників Луцькради та місцевих журналістів розпочався нестандартно: посадовці і медійники вдягнули кросівки та вийшли на баскетбольний майданчик, аби зіграти матч в пам’ять про Олексія Веремійчика.

З огляду на несприятливі погодні умови, організатори вирішили перенести матч у Спорткомплекс СНУ. Незважаючи на холод на вулиці, на майданчику було доволі спекотно, але про це згодом. Відзначимо те, що суперники надзвичайно серйозно налаштувалися на поєдинок і випустили на майданчик оптимальні склади. Ніхто не беріг себе…Хіба що автор цих рядків, який через недугу запізнився на поєдинок, однак відразу оцінив наскільки цікавою була боротьба на паркеті.

Старт матчу краще вдався медійникам, які повели у рахунку. З початку гри було очевидно, що команда міськради переважала у габаритах і намагалася нав’язати супернику силовий баскетбол. Очолювали десант бігменів перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, радник міського голови Ігор Поліщук.

Заграти під кільцем форвардів, а інколи і втекти у відрив намагалися Дмитро Піддубний, Андрій Булковський та Володимир Захожий. Добре проявили себе й інші гравці команди. Особливо цікаво було спостерігати за діями Сергія Абрамчука, який в один момент коментував дійство, а вже за секунду – бігав з м’ячем на майданчику.

Журналісти же покладалися на прудкі ноги своїх захисників та швидкі атаки, які завершували проходами у трьохсекундну зону. Антон Хмарук, Руслан Пилипчук, Микола Мартинюк, Олександр Бляшук та інші представники медіа-команди добре почували себе «на ногах». Розбавили молодечий запал колег по команді досвідчені Андрій Собуцький та Костянтин Яворський.  Дмитро Кузнецов, Олександр Зелінський, Олександр Бугаєнко та Степан Матіях відповідали за трьохсекундну зону. До слова, останній ще й встигав бігати до фотоапарата.

Перша половина гри завершилася з невеликою перевагою команди ЗМІ. В третій чверті журналісти також мали гандикап: зігравши цей часовий відрізок без замін «ударною» п’ятіркою, заволоділи, здавалося, комфортною перевагою у рахунку. Однак представники міськради точно не збиралися вивішувати «білий прапор»: посадовці наблизилися в рахунку і навіть вийшли вперед.

Протягом останньої хвилини обидві команди намагалися здобути перемогу, але фінальна сирена зафіксувала бойову нічию. Справжню, не закріплену передматчевими домовленостями. Це підтверджували синці, втомлені обличчя та розчарування гравців від того, що не вдалося перемогти.

За підсумками поєдинку кращими гравцями визначали Дмитра Піддубного та Миколу Мартинюка. Ігор Поліщук та Костянтин Яворський стали переможцями конкурсу «снайперів». Напружений матч, дружні обійми і спільні фото, а ще – згадка про хорошу людину – Олексія Веремійчика. Такою була ця гра…

 

Текст: Андрій Мошкун

Фото: Степан Матіях

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати